• Dnes je: Utorok 05. decembra 2023 meniny má Oto

Vlaky medzi Starým Smokovcom a Tatranskou Lomnicou nepremávajú, výluka je naplánovaná na dva dni

Vlaky medzi Starým Smokovcom a Tatranskou Lomnicou nepremávajú, výluka je naplánovaná na dva dni

Samospráva zároveň upozornila na to, že predaj cestovných lístkov vodič autobusu nezabezpečuje, cestujúci si ich musia zakúpiť v osobnej pokladnici.

Železnice SR pokračujú vo výlukových prácach medzi stanicami Starý Smokovec a Tatranská Lomnica vo Vysokých Tatrách. Vlaky na tejto trati tak nepremávajú ani v pondelok, a rovnako tomu bude aj v utorok.

Náhradná doprava

Výluka je naplánovaná počas oboch dní v čase od 7.20 do 12.30. Namiesto vlakov tak môžu cestujúci využiť náhradnú autobusovú dopravu. Informovalo o tom mesto Vysoké Tatry na svojej internetovej stránke.

Náhradná autobusová doprava bude zastavovať v Starom Smokovci na hlavnom autobusom stanovišti SAD, ďalej na zastávke SAD pri železničnej zastávke Pekná Vyhliadka a tiež v Hornom Smokovci.

Cestovné lístky

V Tatranskej Lesnej bude stáť na hlavnej ceste pri železničnej zastávke, v Starej Lesnej na rázcestí k železničnej zastávka a napokon v Tatranskej Lomnici na parkovisku pri železničnej stanici.

Samospráva zároveň upozornila na to, že predaj cestovných lístkov vodič autobusu nezabezpečuje, cestujúci si ich musia zakúpiť v osobnej pokladnici. Preprava detských kočíkov a bicyklov nie je povolená.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Utorok 5. december 2023

horoskopy na dnes utorok 5 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Utorok 5. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Náladu vám len tak ľahko nikto nepokazí. Dokonca sa pustíte iniciatívne do niektorých prác, ktorým sa inokedy radšej vyhýbate. Zároveň to bude pre vás aj relaxácia.

Býk 21.4. - 21.5.

Prichádza obdobie, počas ktorého by ste mali venovať svoje sily rodine a domovu. Ak treba niečo v domácnosti zlepšiť, či prípadne zmeniť bydlisko, je najvyšší čas niečo podniknúť.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Mali by ste si vyriešiť nedorozumenie s členmi rodiny. Uvedomte si, že vás potrebujú viac, ako si myslíte. Vo vzduchu visia viaceré otázky, na ktoré by ste mali nájsť odpoveď.

Rak 22.6. - 22.7.

Pravdepodobne dostanete pozvanie od osoby, ktorá sa s vami chce už dlhšie zblížiť. Buďte trpezliví, lebo váš obdivovateľ je veľmi nesmelý.Všetky Horoskopy pre Utorok 5. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie