• Dnes je: Utorok 28. novembra 2023 meniny má Henrieta

Vklad 20-tisíc eur na víťazstvo progresívcov, stávky na voľby atakujú už 1,7 milióna eur

Vklad 20-tisíc eur na víťazstvo progresívcov, stávky na voľby atakujú už 1,7 milióna eur

Druhá najvyššia stávka bola taktiež podaná na víťazstvo PS za vklad 15-tisíc eur pri kurze 1,85.

29.9.2023 (SITA.sk) - Stávky na sobotňajšie parlamentné voľby atakujú 1,7 milióna eur. V stávkovej kancelárii Tipsport si na voľby stavilo takmer 12 300 tipujúcich a počet podaných tiketov sa vyšplhal pomaly na 41 840 kusov.

Tretia najtipovanejšia príležitosť

Tipéri najčastejšie tipovali na víťazstvo strany Smer – sociálna demokracia s náberom 560-tisíc eur a na umiestnenie strany Hlas – sociálna demokracia do tretieho miesta, na tento tip išlo vyše 126-tisíc eur. Treťou najtipovanejšou príležitosťou sú stávky na víťazstvo hnutia Progresívne Slovensko (PS) za približne 101-tisíc eur.

Tipsport informoval, že najvyšší vklad evidujú v sume 20-tisíc eur na víťazstvo progresívcov. Pri ich aktuálnom kurze 1,9 je eventuálna výhra 38-tisíc eur.

Vklad 10-tisíc eur na OĽaNO

Eventuálna výhra je v tomto prípade 27 750 eur. Tretí najvyšší vklad je na príležitosť, že koalícia OĽaNO a priatelia sa vo voľbách umiestni do tretieho miesta za vklad vo výške 10-tisíc eur. Kurz je v tomto prípade 1,35 a prípadná výhra 13 500 eur.

Najvyrovnanejšia stávka je podľa bookmakerov v časti Kto získa viac hlasov? medzi hnutím Sme rodina, kurz 1,8 a stranou Demokrati s kurzom 1,88.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Utorok 28. november 2023

horoskopy na dnes utorok 28 november 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Utorok 28. november 2023

Baran 21.3. - 20.4.

V práci pôjde všetko ani po masle. Dokážete sa dokonale sústrediť. Využite to na vyriešenie záležitostí, do ktorých ste doteraz nemali odvahu sa pustiť.

Býk 21.4. - 21.5.

Vaša optimistická nálada poteší okolie. Zistíte, že to nie je s vašimi možnosťami také zlé, len sa treba zbaviť predsudkov a skúšať nové spôsoby.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Neberte tragicky, ak budete musieť urobiť niečo, o čo vás požiada partner. Radi by ste si poleňošili, ale zrejme sa vám to len tak ľahko nepodarí. Nechcete iste počúvať výčitky partnera.

Rak 22.6. - 22.7.

Vaše narábanie s financiami nie je práve najhospodárnejšie. Mal by sa vám prihlásiť človek, ktorý vám má čo povedať. Nechajte si dostatok času na rozhovor s ním.Všetky Horoskopy pre Utorok 28. november 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie