• Dnes je: Pondelok 16. júla 2018 meniny má Drahomír

Viskupič začal s personálnymi zmenami, v Trnavskom kraji končia najbližší spolupracovníci Mikuša

Viskupič začal s personálnymi zmenami, v Trnavskom kraji končia najbližší spolupracovníci Mikuša

Nejde zrejme o posledné personálne zmeny v Úrade Trnavského samosprávneho kraja.

TRNAVA 3. januára (WebNoviny.sk) – V Úrade Trnavského samosprávneho kraja skončili viacerí vedúci pracovníci a najbližší spolupracovníci bývalého predsedu kraja Tibora Mikuša.

Ku koncu minulého roka skončili pracovný pomer dohodou Juraj Štaffa, vedúci odboru oddelenia medzinárodných vzťahov, protokolu a komunikácie, riaditelia sekcií Jozef Behul, Marek Turanský a Štefan Murárik a riaditeľ odboru ľudských zdrojov a miezd Eduard Bednárik. Všetci okrem Turanského odišli do dôchodku. Informácie agentúre SITA potvrdil Peter Markovič, poverený riadením kancelárie predsedu Trnavského samosprávneho kraja Jozefa Viskupiča.


Nejde zrejme o posledné personálne zmeny, Jozef Viskupič v pripravovanej organizačnej štruktúre úradu podľa Markoviča neráta s existenciou sekcií, ktoré budú zrušené, pretože terajšie vedenie ich považuje za zbytočné.

Ľudia, ktorí skončili v úrade 31. decembra, patrili k dlhoročným spolupracovníkom bývalého predsedu Mikuša. V čase, keď bol Mikuš krajským predsedom HZDS, Murárik bol jeho podpredsedom. Štaffa bol spolu s Mikušom spoluzakladateľom neúspešnej politickej strany Nová demokracia, viedol viaceré jeho predvolebné kampane a staral sa o jeho mediálnu prezentáciu.

Pozrite si náš nový Magazín!

Patríte tiež medzi tých, ktorí balenie na dovolenku nemajú radi?

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

Počasie