• Dnes je: Sobota 04. februára 2023 meniny má Veronika

Video: Richard Müller predstavuje nový singel Všetko je po starom

Video: Richard Müller predstavuje nový singel Všetko je po starom

"Mám sa dobre! Dnes aj včera, nič sa nestalo. Pretože najlepšie je, keď je všetko po starom."

Pod názvom Všetko je po starom vydáva Richard Müller nový singel, ktorým zároveň ohlasuje ďalší album. Nielen na tejto piesni, ale na celom CD spolupracoval s osvedčenou autorskou dvojicou Ondřej Gregor Brzobohatý, Peter Uličný.

"Po albume 55 je to opäť spojenie s autorským tímom Ondřej Gregor Brzobohatý a Peter Uličný. Tentoraz do tímu pribudol aj Jan P. Muchow ako producent.

A aj vďaka nemu je tento album taký, aký je, vrátane autorského pričinenia spomínaného Ondřeja a tiež Petra Uličného. Jeho producentskú prácu považujem za mimoriadne dôležitý faktor pri vzniku albumu. Je producentom naozaj veľkého kalibru, jeden z najlepších, s ktorými som doteraz spolupracoval," hovorí Müller.

Singlom spevák ohlasuje nový album Čierna labuť, biela vrana, na ktorom spolupracoval v tejto autorskej trojici. "Vytvorili sme spolu album 13 skladieb a možno sa budem opakovať, ale z tejto spolupráce vzišiel jeden z mojich najlepších albumov," dodáva spevák.

Fanúšikovia sa môžu tešiť na Müllera v najlepšej forme, tak ako ho poznajú a majú ho radi. Napokon i v tejto piesni spieva: "Mám sa dobre! Dnes aj včera, nič sa nestalo. Pretože najlepšie je, keď je všetko po starom."Najčítanejšia najnovšia správa

Na diaľnici D1 sa stala reťazová nehoda, zrazilo sa osem áut

na dialnici d1 sa stala retazova nehoda zrazilo sa osem aut

4.2.2023 (Webnoviny.sk) - Na diaľnici D1 smere od Popradu na Prešov v 365. kilometri hlási polícia reťazovú dopravnú nehodu. Ako pre agentúru SITA potvrdila prešovská krajská policajná hovorkyňa Jana Ligdayová, ide o zrážku asi ôsmich vozidiel. Podľa jej slov zatiaľ nie sú hlásené vážne zranenia, úsek je ale neprejazdný.

Polícia na sociálnej sieti informovala, že na miesto sa aktuálne presúvajú záchranné zložky.


Počasie