• Dnes je: Piatok 15. októbra 2021 meniny má Terézia

Valášek nebude hlasovať s korupčnou a fašistickou opozíciou za odvolanie Hegera

Valášek nebude hlasovať s korupčnou a fašistickou opozíciou za odvolanie Hegera

Predsedníčka Progresívneho Slovenska Irena Bihariová priblížila, že aktuálna situácia vo vláde by sa nevyriešila ani odchodom Borisa Kollára z koalície.

21.9.2021 (Webnoviny.sk) - Nezaradený poslanec Národnej rady SR (NR SR) a člen hnutia Progresívne Slovensko (PS) Tomáš Valášek nevystaví vládnej koalícii bianko šek.

Ako povedal na utorkovej tlačovej konferencii pred budovou parlamentu, nebude ani hlasovať s „korupčnou a fašistickou opozíciou" za odvolanie Eduarda Hegera (OĽaNO) z funkcie predsedu vlády, čiže za pád súčasnej vlády. Dobré zákony od koalície podporí, zlé nie. Valášek dodal, že za hnutie PS bude do parlamentu predkladať vlastné „kvalitné" zákony.

Predsedníčka PS Irena Bihariová na tlačovej konferencii priblížila, že aktuálna situácia vo vláde by sa nevyriešila ani odchodom Borisa Kollára (Sme rodina) z koalície. „Táto vláda nás stihla sklamať, demotivovať a to nielen tým, ako je neodborná, ale aj tým, akú neúctu vykazuje k právnemu štátu, o čom svedčí aktuálna situácia v bezpečnostných zboroch," doplnila.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Počasie