• Dnes je: Utorok 05. decembra 2023 meniny má Oto

Väčšina Slovákov žiada sprísniť boj proti nelegálnej migrácii, nadpriemerne voliči Republiky a Smeru

Väčšina Slovákov žiada sprísniť boj proti nelegálnej migrácii, nadpriemerne voliči Republiky a Smeru

Ako z prieskumu ďalej vyplynulo, za sprísnenie boja proti nelegálnej migrácii sú skôr muži, respondenti starší ako 50 rokov.

5.9.2023 (SITA.sk) - Budúca vláda by mala sprísniť boj proti nelegálnej migrácii. Myslí si to 77,7 percenta občanov Slovenska, z toho 56,3 percenta opýtaných deklarovala, že by to vláda mala spraviť určite a 21,4 percenta uviedlo, že by to asi mala spraviť.

Vyplynulo to z prieskumu agentúry Ako pre reláciu televízie JOJ 24 Volebná encyklopédia Slovenska. Agentúra robila prieskum od 7. do 14. augusta na vzorke 1 000 respondentov.

To, že by budúca vláda nemala sprísniť boj proti nelegálnej migrácii si myslí 17,1 percenta respondentov, z toho 5,8 percenta uviedlo, že by určite nemala a 11,3 percenta opýtaných uviedlo, že by asi nemala.

Ako z prieskumu ďalej vyplynulo, za sprísnenie boja proti nelegálnej migrácii sú skôr muži, respondenti starší ako 50 rokov, ľudia so stredoškolským vzdelaním s maturitou, obyvatelia Banskobystrického, Nitrianskeho, Trnavského, Košického a Trenčianskeho kraja, občania inej ako slovenskej národnosti a výrazne nadpriemerne voliči strán Republika, Smer-SD a SNS a nadpriemerne aj voliči Sme rodina a Hlas-SD.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Pondelok 4. december 2023

horoskopy na dnes pondelok 4 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Pondelok 4. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Pokračujete vo včerajšom pracovnom nasadení? Ak áno, môžete dnes veľmi ľahko dosiahnuť úspech. V súkromí sa vám splní nejedno želanie.

Býk 21.4. - 21.5.

Ak vám dnes ponúknu nové zamestnanie, berte ho so "všetkými desiatimi". Dnes je tá najvhodnejšia konštelácia k novým začiatkom.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Dnes budete mať možnosť získať nové kontakty. Bude dobré, keď si urobíte reklamu. Nemali by ste sedieť v kúte a čakať na to, kedy si vás niekto všimne.

Rak 22.6. - 22.7.

Ak sa stretnete so silnejším protivníkom, nevzdávajte sa. Obhajujte vaše myšlienky za každú cenu. K partnerovi buďte opatrní, nežiarlite.Všetky Horoskopy pre Pondelok 4. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie