• Dnes je: Nedeľa 25. februára 2024 meniny má Frederik(a)

V Zimnej jazdiarni Bratislavského hradu sa začal snem strany Smer, povedie ho Blanár

V Zimnej jazdiarni Bratislavského hradu sa začal snem strany Smer, povedie ho Blanár

Blanár oznámil, že na snem bolo pozvaných 424 delegátov.

17.11.2023 (SITA.sk) - V Zimnej jazdiarni Bratislavského hradu sa začal slávnostný snem strany Smer-SD. V úvode smenu predseda strany Robert Fico vyzval prítomných, aby si v tichosti pripomenuli kolegov a spolupracovníkov, ktorí ich opustili v roku 2023.

Zároveň bolo určené, že snem povedie jeden z podpredsedov strany Juraj Blanár. V mene predsedníctva to navrhol Fico. Blanár oznámil, že na snem bolo pozvaných 424 delegátov a prítomných je 386 z nich, snem je teda uznášania schopný.

Na sneme Blanár privítal nielen delegátov, poslancov a ministrov strany, ale i hostí, medzi ktorými sú predstavitelia zastupiteľských úradov v Slovenskej republike. Ide napríklad o zástupcov Bulharska, veľvyslanca Spojeného kráľovstva, Číny, Spojených štátov amerických, a tiež Kuby, Českej republiky a Maďarska.

Účasť potvrdil i poľský veľvyslanec. Medzi hosťami sú aj predseda Jednoty dôchodcov Michal Kotian, predseda Združenia miest a obcí Slovenska Jozef Božik či Predseda zväzu protifašistických bojovníkov Viliam Longauer. Prítomní sú i zástupcovia zamestnávateľov.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Nedeľu 25. február 2024

horoskopy na dnes nedelu 25 februar 2024

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Nedeľu 25. február 2024

Baran 21.3. - 20.4.

Únava vám zabráni nasadiť vyššie tempo. Stretnete niekoho, kto vám bude chcieť pomôcť, ale jeho zisk bude oveľa prevyšovať váš. Porozmýšľajte nad ponúkanou pomocou.

Býk 21.4. - 21.5.

Možno by ste chceli na poslednú chvíľu zmeniť svoje plány. Ak však neurobíte dostatočné bezpečnostné opatrenia musíte rátať s istým rizikom. V jednej záležitosti vás čaká prekvapenie.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Dnes vás zaujme niekto svojimi zaujímavými názormi. Radi by ste sa s ním porozprávali, aby ste sa zbavili svojich pochybností. Nenechajte si nahovoriť niečo, o čom nie ste skalopevne presvedčení.

Rak 22.6. - 22.7.

Konajte cieľavedome a zodpovedne. Nenechajte sa vykoľajiť vlastnou nervozitou. V zamestnaní máte šancu zlepšiť pozíciu, len si nevšímajte pripomienky.
Všetky Horoskopy pre Nedeľu 25. február 2024

Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?

Najčastejšie používané klamstvá podľa znamenia zverokruhu


Počasie