• Dnes je: Pondelok 11. decembra 2023 meniny má Hilda

V prípade žiaka – podpaľača je podľa Hamrana niekoľko nejasností, spomenul aj kontakt so strelcom zo Zámockej (video)

V prípade žiaka – podpaľača je podľa Hamrana niekoľko nejasností, spomenul aj kontakt so strelcom zo Zámockej (video)

Požiar školy pre mimoriadne nadané deti vypukol v sobotu.

4.7.2023 (SITA.sk) - V súvislosti s požiarom školy na Skalickej ceste v Bratislave, pri ktorom zahynul jeden študent, je podľa prezidenta Policajného zboru SR Štefana Hamrana niekoľko nejasností.

Uviedol to v utorok pre médiá s tým, že polícia sa s nimi musí v rámci vyšetrovania vysporiadať.

„Čakáme na nejaké znalecké posudky, okrem toho aj závery súdnej pitvy, aby sme vedeli ustáliť príčinu smrti," povedal Hamran. Zároveň potvrdil, že zosnulý bol v minulosti v kontakte so strelcom z baru Tepláreň Jurajom K., ktorý navštevoval rovnakú školu. „Ten kontakt s tou osobou, strelcom zo Zámockej, tam bol," uviedol policajný prezident.

Žiak podpálil školu

Polícia ešte v pondelok 3. júla informovala, že vyšetrovateľ začal v súvislosti s požiarom trestné stíhanie pre zločin poškodzovania cudzej veci a prečin usmrtenia. Požiar školy pre mimoriadne nadané deti vypukol v sobotu 1. júla v ranných hodinách a bol spôsobený úmyselne. Po jeho uhasení našli hasiči v zhorených priestoroch školy telo bez známok života.

Podľa medializovaných informácií pri požiari zahynul 18-ročný žiak predmetnej školy, ktorý oheň založil úmyselne. Požiaru školy predchádzalo úmyselné podpálenie viacerých vozidiel na Pestovateľskej ulici. Škola je v zriaďovateľskej pôsobnosti Bratislavského samosprávneho kraja.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Pondelok 11. december 2023

horoskopy na dnes pondelok 11 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Pondelok 11. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Budete tvrdo pracovať a dosiahnete pokrok v štúdiu alebo v povolaní po odbornej stránke. Financie však nezískate. Vo výhľade sú i ďalšie sporné udalosti.

Býk 21.4. - 21.5.

Ak sa ráno objavia pochybnosti, celý deň bude úspešný. Dnes musíte postupovať opatrne. Nedovoľte, aby niekto odhalil vaše plány. Mohol by to zneužiť.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Dnes budete musieť nechať všetky menej dôležité veci bokom. Budete mať čo robiť, aby ste stihli všetko to, čo ste začali a čo musíte neodkladne dokončiť.

Rak 22.6. - 22.7.

Ak prejavíte príliš veľa ochoty v jednej veci, dopadnete nedobre. Môže sa vám stať, že veci, ku ktorým ste pristupovali dobrovoľne, sa zmenia na povinnosť.Všetky Horoskopy pre Pondelok 11. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie