• Dnes je: Piatok 24. marca 2023 meniny má Gabriel

V Novej Dubnici sa v sobotu v noci stala rodinná tragédia, o život prišiel 42-ročný muž

V Novej Dubnici sa v sobotu v noci stala rodinná tragédia, o život prišiel 42-ročný muž

Mužovi boli spôsobené bodné poranenia, na následky ktorých zomrel.

29.1.2023 (Webnoviny.sk) - V sobotu v noci bola polícia privolaná do Novej Dubnice (okres Ilava), kde podľa prvotných informácií došlo k rodinnej tragédii. 42-ročnému mužovi boli spôsobené bodné poranenia, na následky ktorých zomrel. Polícia o tom informovala na svojej sociálnej sieti.

Osoby, ktoré sú podozrivé zo spáchania skutku polícia zadržala a začala trestné stíhanie vo veci zločinu zabitia.

Obvinenie voči konkrétnej osobe zatiaľ nevzniesli a na mieste činu práve prebiehajú prvotné procesné úkony. Keď to procesná situácia umožní, polícia poskytne bližšie informácie.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Policajný funkcionár ukrýval svojho hľadaného príbuzného, vo funkcii končí

policajny funkcionar ukryval svojho hladaneho pribuzneho vo funkcii konci

24.3.2023 (SITA.sk) - Zástupca Okresného riaditeľa Policajného zboru v Pezinku Michal P. ukrýval osobu v pátraní, s ktorou bol v príbuzenskom vzťahu. Ako informuje televízia Joj na portáli noviny.sk, ide o odsúdeného Júliusa Kakaša. Ten figuroval v kauze krádeže kamiónov organizovanou zločineckou skupinou sýkorovcov.

Policajní pátrači podľa TV Joj zadržali Kakaša v dome písanom na uvedeného policajného funkcionára v Pezinku.

„Prezídium Policajného zboru pre JOJ 24 uviedlo, že policajný funkcionár z pezinskej polície končí na svojej funkcii a prípad je už vo vyšetrovaní Úradu inšpekčnej služby," uviedla televízia.

Kakaš sa podľa TV Joj so svojimi šoférmi podieľal na odvoze kamiónov z objektu spoločnosti CD Trade v Malých Bieliciach pri Partizánskom do areálu svojej firmy vo Veľkom Bieli.

„V roku 2010 sa u neho našli dva z ukradnutých kamiónov s novými značkami a sfalšovanými dokladmi. Jedno z vozidiel Július Kakaš používal za odmenu na skutku," dodala televízia.


Počasie