• Dnes je: Streda 21. februára 2024 meniny má Eleonóra

V Indii za neobyčajných okolností zomreli dvaja Rusi, poslanec Antov nedávno kritizoval Putina

V Indii za neobyčajných okolností zomreli dvaja Rusi, poslanec Antov nedávno kritizoval Putina

Miestne médiá špekulovali o možnej nájomnej vražde, keďže viacero kritikov ruského prezidenta v Rusku zomrelo podobne.

27.12.2022 (Webnoviny.sk) - V Indii zomreli za neobyčajných okolností dvaja ruskí občania. Pavel Antov a Vladimir Bidenov spolu cestovali a zomreli s odstupom dvoch dní.

Informuje o tom spravodajský portál Sky News s tým, že 65-ročný Antov bol poslanec, ktorý nedávno skritizoval ruského prezidenta za vojnu na Ukrajine a neskôr svoje tvrdenie odvolal.

Pád z tretieho poschodia

Antov zomrel po páde z tretieho poschodia jeho hotela v indickom štáte Urísa. Pred hotelom ho našli ležať 24. decembra. Podľa polície by to mohla byť samovražda, keďže muž bol údajne deprimovaný zo smrti jeho priateľa.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

Bidenov totiž zomrel 22. decembra. Našli ho ležať v bezvedomí v jeho hotelovej izbe a neskôr ho lekári v okresnej nemocnici vyhlásili za mŕtveho.

Špekulácia o nájomnej vražde

Ruské veľvyslanectvo uviedlo, že štátna polícia zatiaľ nenašla žiadnu trestnú súvislosť so smrťou dvoch svojich občanov v tom istom hoteli.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Stredu 21. február 2024

horoskopy na dnes stredu 21 februar 2024

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Stredu 21. február 2024

Baran 21.3. - 20.4.

Ak nechcete vyvolať v okolí chaos, mali by ste dať najavo, že o tretieho nemáte záujem. Nerozčuľujte sa kvôli chybám iných, dôležité je, že ich nerobíte vy.

Býk 21.4. - 21.5.

Zdá sa, že dnešný večer bude veľmi zaujímavý. Ak čakáte návštevu, prinesie vám milú pozornosť, ak čakáte poštu, správy budú priaznivé. Je na mieste zachovať primeraný pokoj.

Blíženci 22.5. - 21.6.

V záležitosti svojho srdca nestrácajte trpezlivosť. Postupne sa vyriešia všetky problémy, ktoré sa dnes zdajú neprekonateľné. Ak pociťujete nedostatok energie, treba ju načerpať niekde v prírode.

Rak 22.6. - 22.7.

Už ráno sa s niekým pohneváte. I keď si to nepriznáte, na konflikte máte veľký podiel. Po nejakom rozhovore si uvedomíte, čo skutočne chcete.
Všetky Horoskopy pre Stredu 21. február 2024

Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?

Najčastejšie používané klamstvá podľa znamenia zverokruhu


Počasie