• Dnes je: Pondelok 11. decembra 2023 meniny má Hilda

V Dubnici nad Váhom našli telo utopeného muža, polícia sa snaží zistiť jeho totožnosť (foto)

V Dubnici nad Váhom našli telo utopeného muža, polícia sa snaží zistiť jeho totožnosť (foto)

Jeho totožnosť sa polícii dosiaľ nepodarilo zistiť a žiada o pomoc verejnosť.

11.7.2023 (SITA.sk) - Polícia pátra po identite utopeného muža. Ostatky neznámeho muža objavili 6. júla podvečer pri Kočkovskom kanáli v Dubnici nad Váhom. Pitva nepotvrdila cudzie zavinenie jeho smrti. V tlačovej správe to uviedla hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trenčíne Katarína Kuzmová.

Utopený muž mal 50 až 60 rokov, vysoký 177 centimetrov a váhu 77 kilogramov. Muž má hnedé oči, mal zanedbaný a polámaný chrup. Na sebe mal šedé tričko s krátkymi rukávmi, krátke nohavice tmavomodrej farby a obuté mal čierno-červené tenisky.

Akékoľvek informácie k totožnosti neznámeho mŕtveho muža môžu občania oznámiť na linku 158, prípadne formou správy na facebookovom profile Polícia SR – Trenčiansky kraj.

Viac k téme: Krimi, Pátranie, Utopenie, Utopený muž
Zdroj: SITA.sk - V Dubnici nad Váhom našli telo utopeného muža, polícia sa snaží zistiť jeho totožnosť (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Pondelok 11. december 2023

horoskopy na dnes pondelok 11 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Pondelok 11. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Budete tvrdo pracovať a dosiahnete pokrok v štúdiu alebo v povolaní po odbornej stránke. Financie však nezískate. Vo výhľade sú i ďalšie sporné udalosti.

Býk 21.4. - 21.5.

Ak sa ráno objavia pochybnosti, celý deň bude úspešný. Dnes musíte postupovať opatrne. Nedovoľte, aby niekto odhalil vaše plány. Mohol by to zneužiť.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Dnes budete musieť nechať všetky menej dôležité veci bokom. Budete mať čo robiť, aby ste stihli všetko to, čo ste začali a čo musíte neodkladne dokončiť.

Rak 22.6. - 22.7.

Ak prejavíte príliš veľa ochoty v jednej veci, dopadnete nedobre. Môže sa vám stať, že veci, ku ktorým ste pristupovali dobrovoľne, sa zmenia na povinnosť.Všetky Horoskopy pre Pondelok 11. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie