• Dnes je: Utorok 28. novembra 2023 meniny má Henrieta

V Charkovskej oblasti došlo k výraznej eskalácii boja, situáciu riešil generálplukovník Syrskyj

V Charkovskej oblasti došlo k výraznej eskalácii boja, situáciu riešil generálplukovník Syrskyj

Ozbrojené sily Ukrajiny napredujú aj v takýchto ťažkých podmienkach.

16.8.2023 (SITA.sk) - Veliteľ ukrajinských pozemných síl generálplukovník Oleksandr Syrskyj pricestoval do tábora jednotiek ukrajinskej armády nasadených na fronte pri meste Kupiansk v Charkovskej oblasti. Na kupiansky front Syrskyj prišiel v súvislosti s eskaláciou bojovej situácie.

„Našou úlohou je využiť túto situáciu vo svoj prospech a zlepšiť naše pozície. Pracovali sme na nevyhnutných rozhodnutiach priamo v bojovej zóne," zdôraznil Syrskyj.

Informuje o tom web Ukrajinská pravda s odvolaním sa na správu mediálneho centra ukrajinskej armády. Na bachmutskom fronte je podľa mediálneho centra situácia komplikovaná, ale pod kontrolou.

Rusi podnikajú protiútoky, ukladajú v oblasti míny a nasadzujú lietadlá. Avšak aj v takýchto ťažkých podmienkach ozbrojené sily Ukrajiny postupne napredujú.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Utorok 28. november 2023

horoskopy na dnes utorok 28 november 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Utorok 28. november 2023

Baran 21.3. - 20.4.

V práci pôjde všetko ani po masle. Dokážete sa dokonale sústrediť. Využite to na vyriešenie záležitostí, do ktorých ste doteraz nemali odvahu sa pustiť.

Býk 21.4. - 21.5.

Vaša optimistická nálada poteší okolie. Zistíte, že to nie je s vašimi možnosťami také zlé, len sa treba zbaviť predsudkov a skúšať nové spôsoby.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Neberte tragicky, ak budete musieť urobiť niečo, o čo vás požiada partner. Radi by ste si poleňošili, ale zrejme sa vám to len tak ľahko nepodarí. Nechcete iste počúvať výčitky partnera.

Rak 22.6. - 22.7.

Vaše narábanie s financiami nie je práve najhospodárnejšie. Mal by sa vám prihlásiť človek, ktorý vám má čo povedať. Nechajte si dostatok času na rozhovor s ním.Všetky Horoskopy pre Utorok 28. november 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie