• Dnes je: Utorok 05. decembra 2023 meniny má Oto

V Bratislave budú cez víkend dopravné obmedzenia v súvislosti s festivalom Lovestream, polícia zverejnila trasu obchádzky

V Bratislave budú cez víkend dopravné obmedzenia v súvislosti s festivalom Lovestream, polícia zverejnila trasu obchádzky

O verejný poriadok a bezpečnosť sa na festivale Lovestream postarajú Policajti služby dopravnej a poriadkovej polície Krajského riaditeľstva PZ v Bratislave

Polícia upozorňuje na víkendové dopravné obmedzenia súvisiace s festivalom Lovestream v Bratislave. Ten sa uskutoční od piatka 18. augusta do nedele 20. augusta na starom letisku v mestskej časti Vajnory.

Ako informuje bratislavská policajná hovorkyňa Silvia Šimková, od piatka do nedele v čase od 18:00 do 24:00 bude pre tranzitnú dopravu uzatvorených niekoľko ulíc v okolí konania podujatia.

Uzatvorená bude ulica od križovatky ulice Pri starom letisku po okružnú križovatku pred Vajnorským nadjazdom. Trasa obchádzky je stanovená po Príjazdnej ulici obojsmerne. Ďalej bude uzatvorená ulica od Rybničnej ulice po okružnú križovatku pred Vajnorským nadjazdom.

Možná obchádzka

Trasa obchádzky je stanovená od križovatky cesty I/61 s miestnou komunikáciou Pri mlyne cez križovatku cesty Pri mlyne s cestou III. triedy Roľnícka ulica a následne po Rybničnej ulici smer Bratislava – Rača obojsmerne. Vjazd na uzatvorené úseky z oboch strán bude povolený iba návštevníkom festivalu Lovestream, verejnej autobusovej doprave, vozidlám s povolením organizátora festivalu a označeným vozidlám prevážajúcim osobu so zdravotným postihnutím.

Treba využiť alternatívne trasy

Polícia vyzýva vodičov, ktorý chcú úsek využiť iba na prejazd, aby využili alternatívne trasy mimo mestskej časti Vajnory. Pre účastníkov festivalu bude k dispozícii kyvadlová doprava a železničná doprava zabezpečená organizátorom podujatia.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Pondelok 4. december 2023

horoskopy na dnes pondelok 4 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Pondelok 4. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Pokračujete vo včerajšom pracovnom nasadení? Ak áno, môžete dnes veľmi ľahko dosiahnuť úspech. V súkromí sa vám splní nejedno želanie.

Býk 21.4. - 21.5.

Ak vám dnes ponúknu nové zamestnanie, berte ho so "všetkými desiatimi". Dnes je tá najvhodnejšia konštelácia k novým začiatkom.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Dnes budete mať možnosť získať nové kontakty. Bude dobré, keď si urobíte reklamu. Nemali by ste sedieť v kúte a čakať na to, kedy si vás niekto všimne.

Rak 22.6. - 22.7.

Ak sa stretnete so silnejším protivníkom, nevzdávajte sa. Obhajujte vaše myšlienky za každú cenu. K partnerovi buďte opatrní, nežiarlite.Všetky Horoskopy pre Pondelok 4. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie