• Dnes je: Piatok 29. septembra 2023 meniny má Michal, Michaela

Útok žraloka pri Hurghade neprežil turista, 74-kilometrový úsek pobrežia museli uzavrieť

Útok žraloka pri Hurghade neprežil turista, 74-kilometrový úsek pobrežia museli uzavrieť

Ministerstvo uviedlo, že žraloka chytili a skúmajú ho v laboratóriu, aby sa pokúsili objasniť dôvody zriedkavého útoku.

9.6.2023 (SITA.sk) - Po útoku žraloka tigrovaného pri jednom z egyptských letovísk prišiel o život turista z Ruska. Informovali o tom egyptské aj ruské úrady.

Podľa egyptského ministerstva životného prostredia muža usmrtil žralok vo vodách neďaleko mesta Hurghada. Úrady uzavreli 74-kilometrový úsek pobrežia a oznámili, že do nedele bude zakázaný vstup do mora. Ministerstvo neskôr uviedlo, že žraloka chytili a skúmajú ho v laboratóriu, aby sa pokúsili objasniť dôvody zriedkavého útoku.

Ruský konzulát v Hurghade muža identifikoval ako ruského občana, ale neuviedol jeho meno.

Útoky žralokov sú v pobrežných oblastiach Červeného mora zriedkavé. V roku 2022 však nastali v Hurghade dva smrteľné útoky v priebehu niekoľkých dní, pri ktorých zahynuli dvaja turisti z Rakúska a Rumunska.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Štvrtok 28. september 2023

horoskopy na dnes stvrtok 28 september 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Štvrtok 28. september 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Skôr ako sa niekomu zaviažete, dobre si všetko premyslite a pozisťujte, čo sa dá. Neskôr sa budete márne vyhovárať, že ste nemali dosť informácií. Opatrnosť je matkou múdrosti.

Býk 21.4. - 21.5.

Ťažko sa nájde vec, ktorá by vás mohla naplno uspokojiť. Čo môžete podniknúť, aby ste konečne zosúladili vlastné idey, to sú otázky, ktoré si kladiete a dnes môžete dostať na ne odpoveď.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Konajte rozvážne a premyslite si ďalšie kroky do budúcnosti. Nemyslite len na ťažkosti, mohli by ste prepadnúť pesimizmu. Vynechajte prácu s peniazmi!

Rak 22.6. - 22.7.

Dnes zaznamenáte úspech skoro v každej oblasti vašej práce. Nesnažte sa však rozvíjať nové činnosti, nemuseli by ste ich zvládnuť. Dávajte pozor na cestách.Všetky Horoskopy pre Štvrtok 28. september 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie