• Dnes je: Štvrtok 30. novembra 2023 meniny má Ondrej, Andrej

Útok na leteckú základňu pri Petrohrade, ktorý zničil bombardér Tu-22M3, pravdepodobne neprišiel spoza hraníc Ruska (video)

Útok na leteckú základňu pri Petrohrade, ktorý zničil bombardér Tu-22M3, pravdepodobne neprišiel spoza hraníc Ruska (video)

Ruské ministerstvo obrany po útoku informovalo o poškodení lietadla, no zábery na Telegrame jasne ukázali, že stroj zachvátili obrovské plamene.

22.8.2023 (SITA.sk) - Útok bezpilotného lietadla, ktorý zničil bombardér Tu-22M3 na letisku Solcy v ruskej Novgorodskej oblasti neďaleko Petrohradu, mohli vykonať z ruského územia. V najnovšej aktualizácii to tvrdí britské obranné spravodajstvo.

Podľa Britov bezpilotné lietadlá pravdepodobne nemajú dosah doletieť do zariadenia Solcy spoza hraníc Ruska. „Toto je prinajmenšom tretí úspešný útok na letiská ruskej armády, čo opäť vyvoláva otázky o schopnosti Ruska chrániť strategické miesta hlboko vo vnútri krajiny,“ poznamenávajú Briti.

Britské obranné spravodajstvo tiež poukázalo na to, že Rusko často používalo bombardéry Tu-22M3 na odpálenie nepresných ťažkých protilodných rakiet Ch-22 na Ukrajinu a tiež pri intenzívnom bombardovaní Mariupoľa. Podľa BBC Verify sú zábery dôveryhodné.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Stredu 29. november 2023

horoskopy na dnes stredu 29 november 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Stredu 29. november 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Čaká vás deň vhodný na nákupy. Máte šancu stretnúť priateľa, s ktorým môžete stráviť príjemné popoludnie. Pozor, zdravotne nie ste v najlepšej kondícii.

Býk 21.4. - 21.5.

Doterajšie úlohy sa vám zdajú priľahké? Práve rutina sa stane prekážkou v dosiahnutí určitého cieľa. Nejaký čas vám potrvá, kým nájdete originálny postup.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Máte výbornú náladu? Niektorým ľuďom sa to nebude páčiť, budú vás chcieť znechutiť. Riaďte sa vlastným rozumom. Dávajte si pozor na nočné zážitky.

Rak 22.6. - 22.7.

Už dnes úplne zabudnete na prácu a najbližším pripravíte atraktívny program. Počítajte s prejavmi vďačnosti. Milovaná osoba vás príjemne prekvapí.Všetky Horoskopy pre Stredu 29. november 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie