• Dnes je: Štvrtok 22. februára 2024 meniny má Etela

Úradnícka vláda má podľa Smeru len zachrániť skrachovanú koalíciu. Ódor vraj neurobil, čo Fico chcel

Úradnícka vláda má podľa Smeru len zachrániť skrachovanú koalíciu. Ódor vraj neurobil, čo Fico chcel

Dôkazom toho je vraj aj programové vyhlásenie vlády.

13.6.2023 (SITA.sk) - Opozičná strana Smer-SD kritizuje programové vyhlásenie vlády (PVV) a vláde Ľudovíta Ódora v parlamente nevysloví dôveru.

Podľa predsedu strany Roberta Fica má vláda len zachrániť skrachovanú vládnu koalíciu a pomôcť Progresívnemu Slovensku zviditeľniť sa, pričom programové vyhlásenie vlády je toho dôkazom. Uvádza sa to v stanovisku, ktoré zaslala médiám strana Smer-SD.

Ódor neurobil, čo Fico chcel

Fico pripomenul, že Ódora na stretnutí požiadal, aby do PVV zaradili aj popis katastrofálneho stavu, v ktorom sa Slovensko nachádza.

"Neurobil tak, čím len potvrdil, že úlohou je kryť predchádzajúce bačovanie a vytvoriť dostatok časového priestoru, aby sa rozpadnutá vládna koalícia spamätala," myslí si Fico.

Zdražovanie potravín neriešia

Šéf Smeru-SD kritizuje, že PVV rieši Rómov, finančnú podporu mimovládnych organizácií, boj proti hybridným hrozbám či pomoc Ukrajine, ale zdražovaním potravín sa zaoberá len okrajovo.

Myslí si, že v tom smere neplánuje nová vláda spraviť nič. Fico tiež tvrdí, že pri nákupoch zbraní nemieni vláda šetriť, keďže podľa PVV plánuje pokračovať "v realizácií modernizačných projektov s dôrazom na systémy protivzdušnej obrany".

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Stredu 21. február 2024

horoskopy na dnes stredu 21 februar 2024

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Stredu 21. február 2024

Baran 21.3. - 20.4.

Ak nechcete vyvolať v okolí chaos, mali by ste dať najavo, že o tretieho nemáte záujem. Nerozčuľujte sa kvôli chybám iných, dôležité je, že ich nerobíte vy.

Býk 21.4. - 21.5.

Zdá sa, že dnešný večer bude veľmi zaujímavý. Ak čakáte návštevu, prinesie vám milú pozornosť, ak čakáte poštu, správy budú priaznivé. Je na mieste zachovať primeraný pokoj.

Blíženci 22.5. - 21.6.

V záležitosti svojho srdca nestrácajte trpezlivosť. Postupne sa vyriešia všetky problémy, ktoré sa dnes zdajú neprekonateľné. Ak pociťujete nedostatok energie, treba ju načerpať niekde v prírode.

Rak 22.6. - 22.7.

Už ráno sa s niekým pohneváte. I keď si to nepriznáte, na konflikte máte veľký podiel. Po nejakom rozhovore si uvedomíte, čo skutočne chcete.
Všetky Horoskopy pre Stredu 21. február 2024

Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?

Najčastejšie používané klamstvá podľa znamenia zverokruhu


Počasie