• Dnes je: Štvrtok 22. februára 2024 meniny má Etela

Unilabs s pomocou riešenia Annalise.ai poskytne pacientom inovatívne možnosti diagnostiky závažných prípadov CNS

Unilabs s pomocou riešenia Annalise.ai poskytne pacientom inovatívne možnosti diagnostiky závažných prípadov CNS

Spoločnosť Unilabs, popredný medzinárodný poskytovateľ diagnostických služieb, oznámila uzatvorenie strategického partnerstva s globálnym poskytovateľom rádiologických služieb Annalise.

30.10.2023 (SITA.sk) - Táto priekopnícka spolupráca spája odborné znalosti v rádiológii so špičkovou technológiou umelej inteligencie, ktorá dokáže rýchlo odhaliť prípady kritického ohrozenia mozgu a urýchliť tak diagnostiku a liečbu.

Annalise Enterprise CTB (Computed Tomography Brain) – pokročilé riešenie na podporu rozhodovania, šité na mieru pre nekontrastné CTB štúdie – dokáže identifikovať 130 rôznych rádiologických nálezov a umožní lekárom robiť v reálnom čase presné rozhodnutia. Riešenie je certifikované CE známkou ako trieda IIb podľa Nariadenia EÚ o zdravotníckych prostriedkoch (EU MDR).

"Pri akútnej rádiológii rozhoduje čas. Naši rádiológovia sa teraz môžu oprieť o komplexnú analýzu, ktorú s využitím umelej inteligencie získajú za menej ako dve minúty. Tento nástroj umožňuje rýchlu detekciu a uprednostnenie kritických prípadov, čo priamo zlepšuje starostlivosť o našich pacientov. Naše pokračujúce investície do špičkových inovácií len podčiarkujú náš záväzok poskytovať špičkovú diagnostiku. Vďaka širokému pokrytiu rôznych patologických nálezov na mozgu sľubuje tento nástroj významný posun pre pacientov i rádiológov," hovorí Baber Qazi, Head of Strategic Business Unit Radiology v spoločnosti Unilabs. "Kým naši vysokokvalifikovaní rádiológovia naďalej študujú každé vyšetrenie, toto riešenie slúži ako druhý pár pozorných očí, zvýrazňuje odhalené patologické nálezy a naznačuje mieru istoty či neistoty v interpretácii – čím odzrkadľuje scenáre z reálneho sveta."

Annalise Enterprise CTB rýchlo identifikuje a označí potenciálne patologické skeny. Rádiológovia potom informácie, ktoré poskytne umelá inteligencia, preskúmajú v spojení s pôvodnými snímkami, čím zabezpečia maximálnu presnosť a včasnosť ich hlásení.

Lakshmi Gudapakkam, CEO spoločnosti Annalise.ai, podčiarkol dopad tohto partnerstva. "Sme nadšení zo spolupráce so svetovo uznávaným lídrom, ktorý sa venuje posúvaniu hraníc zdravotníckych technológií. Vďaka integrácii telerádiológie a umelej inteligencie môžu rádiológovia optimalizovať svoje pracovné postupy, vyhodnocovať skeny s veľmi vysokou presnosťou a ešte viac skrátiť čas potrebný na odpoveď pacientom. Prijatím pokročilej a komplexnej technológie pre akútnu a traumatologickú starostlivosť spoločnosť Unilabs posilnila svoje postavenie v tomto segmente."

"Spolupráca medzi spoločnosťami Unilabs a Annalise.ai je príkladom našej neochvejnej oddanosti zvyšovaniu kvality diagnostiky, posúvania starostlivosti o pacientov na vyššiu úroveň a navigácii v neustále sa vyvíjajúcom svete lekárskej diagnostiky," dodal Qazi.

Informačný servis

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Štvrtok 22. február 2024

horoskopy na dnes stvrtok 22 februar 2024

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Štvrtok 22. február 2024

Baran 21.3. - 20.4.

Máte možnosť prežiť príjemný deň v kruhu najbližších. Spoločenská akcia, ktorú si naplánujete, prebehne podľa vašich predstáv. Myslite aj na deti.

Býk 21.4. - 21.5.

Daj sa do kontaktu s osobami, ktoré myslia rovnako ako vy. Spoločne môžete veľa dosiahnuť. Spontánne nápady vyžadujú neobyčajné riešenie. Netreba sa ničoho naľakať.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Ak máte pocit, že vás okolie využíva, nezaškodilo by vám trochu tvrdohlavosti. Nedajte sa znechutiť zhoršenou atmosférou a snažte si zachovať optimizmus.

Rak 22.6. - 22.7.

Terajšie počasie na rozdiel od iných vás oberá o pokoj. Ste zavalený mimopracovnými povinnosťami, môžu sa pridať aj bolesti. Musíte vydržať, zajtra to bude lepšie.
Všetky Horoskopy pre Štvrtok 22. február 2024

Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?

Najčastejšie používané klamstvá podľa znamenia zverokruhu


Počasie