• Dnes je: Nedeľa 10. decembra 2023 meniny má Radúz

Ukrajinské vzdušné sily v noci zničili 29 z 30 ruských rakiet, po útoku v Odese prišiel o život jeden človek

Ukrajinské vzdušné sily v noci zničili 29 z 30 ruských rakiet, po útoku v Odese prišiel o život jeden človek

V noci bolo na viacerých miestach na Ukrajine, vrátane hlavného mesta Kyjev, počuť výbuchy.

18.5.2023 (SITA.sk) - Ukrajinské vzdušné sily tvrdia, že zostrelili 29 z 30 striel s plochou dráhou letu, ktoré cez noc na Ukrajinu vypálilo Rusko. Na komunikačnej platforme Telegram informujú, že rakety prišli v niekoľkých vlnách z rôznych smerov. Na svojej webstránke to uvádza spravodajská televízia CNN.

„Celkovo bolo z mora, vzduchu a zo zeme odpálených 30 striel s plochou dráhou letu,“ uviedli ukrajinské vzdušné sily. Okrem spomenutých 29 rakiet podľa ich vyhlásenia tiež zostrelili dva útočné a dva prieskumné drony.

V noci bolo na viacerých miestach na Ukrajine, vrátane hlavného mesta Kyjev, počuť výbuchy, keď tamojšie sily aktivovali protivzdušnú obranu proti ďalšiemu ruskému útoku. V Odese ruská raketa zasiahla zariadenie priemyselnej infraštruktúry, pričom o život prišiel jeden človek a dvaja utrpeli zranenia.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Sobotu 9. december 2023

horoskopy na dnes sobotu 9 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Sobotu 9. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Planéty nepriaznivo ovplyvňujú vašu pracovnú aktivitu. Neplánujte si toho veľa. Objavia sa udalosti, ktoré nemôžete ovplyvniť. Môžu sa obrátiť proti vám.

Býk 21.4. - 21.5.

Situácia nie je taká jednoznačná, ako si myslíte. Nemali by ste robiť závery dovtedy, kým nezískate presné informácie. Stačí málo a z priateľov si môžete narobiť nepriateľov.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Vaša energia vám dodá chuť do práce a života. Stačí viac iniciatívy a určite zlepšíte vašu terajšiu situáciu. Snažte sa vyhnúť zbytočným stresom.

Rak 22.6. - 22.7.

Prvotný neúspech pri rozbiehaní dôležitých aktivít nič neznamená. Vyskúšajte všetky riešenia. Ak nepoľavíte, už čoskoro zaznamenáte prvé úspechy.Všetky Horoskopy pre Sobotu 9. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie