• Dnes je: Sobota 09. decembra 2023 meniny má Izabela

Ukrajinské údery na krymské mosty predstavujú pre Rusko problém, pridávajú napätie do logistickej sieti

Ukrajinské údery na krymské mosty predstavujú pre Rusko problém, pridávajú napätie do logistickej sieti

Je nepravdepodobné, že by pontónové mosty boli schopné plne udržať tok ťažkých vozidiel prepravujúcich muníciu a zbrane na front, konštatuje rezort.

23.8.2023 (SITA.sk) - Ukrajinské údery na mosty vedúce na Krym pre Rusko stále predstavujú problém.

Ruské sily ešte stále používajú pontónové mosty po tom, čo ukrajinské raketové útoky pred viac ako dvoma týždňami zasiahli Čonharský most a most v Heničesku, uvádza vo svojej správe o vojne na Ukrajine britské ministerstvo obrany. Informuje o tom spravodajský portál Sky News.

V dôsledku toho vznikajú zápchy, čo znamená, že ruské sily minimálne z časti závisia od dlhého odklonu cez Armiansk na severe Krymu. „To pridáva ďalšie napätie do ruskej logistickej sieti na juhu,“ uviedlo ministerstvo.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Sobotu 9. december 2023

horoskopy na dnes sobotu 9 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Sobotu 9. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Planéty nepriaznivo ovplyvňujú vašu pracovnú aktivitu. Neplánujte si toho veľa. Objavia sa udalosti, ktoré nemôžete ovplyvniť. Môžu sa obrátiť proti vám.

Býk 21.4. - 21.5.

Situácia nie je taká jednoznačná, ako si myslíte. Nemali by ste robiť závery dovtedy, kým nezískate presné informácie. Stačí málo a z priateľov si môžete narobiť nepriateľov.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Vaša energia vám dodá chuť do práce a života. Stačí viac iniciatívy a určite zlepšíte vašu terajšiu situáciu. Snažte sa vyhnúť zbytočným stresom.

Rak 22.6. - 22.7.

Prvotný neúspech pri rozbiehaní dôležitých aktivít nič neznamená. Vyskúšajte všetky riešenia. Ak nepoľavíte, už čoskoro zaznamenáte prvé úspechy.Všetky Horoskopy pre Sobotu 9. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie