• Dnes je: Sobota 02. decembra 2023 meniny má Bibiána

Ukrajinská protiofenzíva „bude maratón a nie šprint“, tvrdí americký minister obrany

Ukrajinská protiofenzíva „bude maratón a nie šprint“, tvrdí americký minister obrany

Washington však podľa ministra obrany „bude pokračovať v podpore Ukrajiny tak dlho, ako to bude nutné".

2.8.2023 (SITA.sk) - Americké ministerstvo obrany pozoruje, že ukrajinská armáda v rámci protiofenzívy postupuje, ale predpovedá, že to bude náročný a dlhotrvajúci zápas. Povedal to tlačový tajomník Pentagonu brigádny generál Patrick Ryder.

„Je to a naďalej to bude ťažký boj" pre ukrajinské ozbrojené sily, konštatoval. Informuje o tom web Ukrajinská pravda.

Tlačový tajomník Pentagonu zároveň poukázal na vyjadrenie amerického ministra obrany Lloyda Austina, že „to bude maratón a nie šprint". Washington však podľa ministra obrany „bude pokračovať v podpore Ukrajiny tak dlho, ako to bude nutné".

Podľa rezortu obrany Veľkej Británie ukrajinská protiofenzíva prebieha podľa plánu a Kyjev prejavuje náležitú starostlivosť tým, že neposiela veľké množstvo ľudí a západnej techniky cez husté ruské mínové polia.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Piatok 1. december 2023

horoskopy na dnes piatok 1 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Piatok 1. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Ak chcete meniť beh udalostí, môže sa vám to dnes podariť. Na mieste je však opatrnosť, pretože sa stretnete s veľkým odporom. Pohodlnejšie by bolo do toho sa nepúšťať.

Býk 21.4. - 21.5.

Skôr ako sa rozhodnete pre niečo celkom nové, mali by ste najskôr vyskúšať, čo to spraví na verejnosti. Nemôžete si predsa dovoliť robiť nepodarky.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Najskôr sa snažte pozbierať všetky potrebné argumenty a až potom s nimi vyjdite na verejnosť. Predčasný zásah by ani vám, ani veci nijako nepomohol.

Rak 22.6. - 22.7.

Hoci sa vývoj akcie predbežne zastavil, využite príležitosť a urobte si prehľad o nákladoch a výsledkoch svojho úsilia. Budete sa môcť lepšie pripraviť na ďalšie kroky.Všetky Horoskopy pre Piatok 1. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie