• Dnes je: Pondelok 04. decembra 2023 meniny má Barbora

Ukrajina rokuje s európskymi krajinami o vydaní skorumpovaných úradníkov, tie to zatiaľ väčšinou odmietajú

Ukrajina rokuje s európskymi krajinami o vydaní skorumpovaných úradníkov, tie to zatiaľ väčšinou odmietajú

Proces vydávania je zložitý z dôvodu európskych súdnych systémov a trvajúcej vojny Ruska proti Ukrajine.

3.9.2023 (SITA.sk) - Minister spravodlivosti Denys Maľuska povedal, že Ukrajina spolupracuje s európskymi štátmi na vydávaní skorumpovaných úradníkov, ktorí utiekli z krajiny. Referuje o tom web Kyiv Independent.

Maľuska v národnej televízii vysvetlil, že proces vydávania je zložitý z dôvodu európskych súdnych systémov a trvajúcej vojny Ruska proti Ukrajine.

Mnohí skorumpovaní úradníci, ktorí utiekli z Ukrajiny, si navyše najali právnikov, ktorí argumentujú, že by bolo „extrémne nebezpečné“ vydať ich za takýchto okolností, povedal Maľuska.

„Naši zahraniční partneri preto vo väčšine prípadov, žiaľ, zatiaľ vydanie odmietajú. Veríme však, že tento jav, prinajmenšom čo sa týka najvyšších korupčníkov, je dočasný,“ podotkol ukrajinský minister spravodlivosti.

Ukrajinskí predstavitelia budú podľa Maľusku uprednostňovať vydanie „tých, ktorí kradli najviac“ a „menšie ryby budú nasledovať neskôr“.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Pondelok 4. december 2023

horoskopy na dnes pondelok 4 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Pondelok 4. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Pokračujete vo včerajšom pracovnom nasadení? Ak áno, môžete dnes veľmi ľahko dosiahnuť úspech. V súkromí sa vám splní nejedno želanie.

Býk 21.4. - 21.5.

Ak vám dnes ponúknu nové zamestnanie, berte ho so "všetkými desiatimi". Dnes je tá najvhodnejšia konštelácia k novým začiatkom.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Dnes budete mať možnosť získať nové kontakty. Bude dobré, keď si urobíte reklamu. Nemali by ste sedieť v kúte a čakať na to, kedy si vás niekto všimne.

Rak 22.6. - 22.7.

Ak sa stretnete so silnejším protivníkom, nevzdávajte sa. Obhajujte vaše myšlienky za každú cenu. K partnerovi buďte opatrní, nežiarlite.Všetky Horoskopy pre Pondelok 4. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie