• Dnes je: Utorok 05. decembra 2023 meniny má Oto

Ukrajina očakáva, že na samite vo Vilniuse dostane od NATO jasný signál ohľadom jej členstva v aliancii

Ukrajina očakáva, že na samite vo Vilniuse dostane od NATO jasný signál ohľadom jej členstva v aliancii

Spojenci Kyjiva sa rozchádzajú v názore na to, ako rýchlo by sa mala Ukrajina pripojiť.

23.6.2023 (SITA.sk) - Ukrajinský minister obrany Oleksij Reznikov očakáva, že Organizácia Severoatlantickej zmluvy (NATO) na júlovom samite vo Vilniuse dá Ukrajine signál a vzorec ohľadom jej členstva v obrannej aliancii. Informuje o tom spravodajský portál Sky News.

„Očakávam, že nám dajú jasný, zrozumiteľný signál a vzorec, aby sme sa, samozrejme, stali členom NATO," cituje ministra ukrajinské vojenské tlačové centrum.

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj sa tvrdo usiluje o to, aby sa Ukrajina stala členom NATO, ale vyjadril sa, že uznáva, že je to nemožné, kým trvá vojna.

Spojenci Kyjiva sa rozchádzajú v názore na to, ako rýchlo by sa mala Ukrajina pripojiť, a niektoré západné vlády sa obávajú akéhokoľvek kroku, ktorý by mohol priviesť alianciu bližšie k vojne s Ruskom.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Pondelok 4. december 2023

horoskopy na dnes pondelok 4 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Pondelok 4. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Pokračujete vo včerajšom pracovnom nasadení? Ak áno, môžete dnes veľmi ľahko dosiahnuť úspech. V súkromí sa vám splní nejedno želanie.

Býk 21.4. - 21.5.

Ak vám dnes ponúknu nové zamestnanie, berte ho so "všetkými desiatimi". Dnes je tá najvhodnejšia konštelácia k novým začiatkom.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Dnes budete mať možnosť získať nové kontakty. Bude dobré, keď si urobíte reklamu. Nemali by ste sedieť v kúte a čakať na to, kedy si vás niekto všimne.

Rak 22.6. - 22.7.

Ak sa stretnete so silnejším protivníkom, nevzdávajte sa. Obhajujte vaše myšlienky za každú cenu. K partnerovi buďte opatrní, nežiarlite.Všetky Horoskopy pre Pondelok 4. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie