• Dnes je: Sobota 09. decembra 2023 meniny má Izabela

Uhrík tvrdí, že v hnutí Republika nikto holokaust nepopiera a na Smer-SD majú niekoľko požiadaviek

Uhrík tvrdí, že v hnutí Republika nikto holokaust nepopiera a na Smer-SD majú niekoľko požiadaviek

V hnutí Republika chcú, aby sa EÚ zreformovala a aby sa vrátila k hospodárskemu modelu rozumnej, vyváženej, ekonomickej spolupráce.

15.7.2023 (SITA.sk) - Predseda hnutia Republika a europoslanec Milan Uhrík tvrdí, že v hnutí Republika nikto holokaust nepopiera. Zároveň podporujú aj členstvo v Európskej únii (EÚ). Ako ďalej v piatok uviedol v relácii Téma televízie TA3, chcú, aby sa EÚ zreformovala a aby sa vrátila k hospodárskemu modelu rozumnej, vyváženej, ekonomickej spolupráce.

Podľa Uhríkových slov mala strana Smer - sociálna demokracia (Smer-SD) podmienku pre vytvorenie prípadnej koalície s hnutím Republika. Požadovala od nich antifašistický pilier. „Pre nás to nie je požiadavka. To je požiadavka, ako keby požadovali, aby sme rozprávali po slovensky na tlačových konferenciách. Jednoducho je to samozrejmosť. Hnutie republika je jednoznačne antifašistická strana," uviedol Uhrík.

Europoslanec ďalej uviedol, že hnutie má na Smer-SD taktiež niekoľko požiadaviek. Podľa Uhríkových slov ide o antikorupčný pilier. „My nedovolíme návrat éry našich ľudí, to, čo sme my sami kritizovali, keď sme v minulosti boli v opozícii," zdôraznil.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Sobotu 9. december 2023

horoskopy na dnes sobotu 9 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Sobotu 9. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Planéty nepriaznivo ovplyvňujú vašu pracovnú aktivitu. Neplánujte si toho veľa. Objavia sa udalosti, ktoré nemôžete ovplyvniť. Môžu sa obrátiť proti vám.

Býk 21.4. - 21.5.

Situácia nie je taká jednoznačná, ako si myslíte. Nemali by ste robiť závery dovtedy, kým nezískate presné informácie. Stačí málo a z priateľov si môžete narobiť nepriateľov.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Vaša energia vám dodá chuť do práce a života. Stačí viac iniciatívy a určite zlepšíte vašu terajšiu situáciu. Snažte sa vyhnúť zbytočným stresom.

Rak 22.6. - 22.7.

Prvotný neúspech pri rozbiehaní dôležitých aktivít nič neznamená. Vyskúšajte všetky riešenia. Ak nepoľavíte, už čoskoro zaznamenáte prvé úspechy.Všetky Horoskopy pre Sobotu 9. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie