• Dnes je: Nedeľa 10. decembra 2023 meniny má Radúz

UEFA zmrazila ceny vstupeniek na finále Ligy majstrov, oproti minulému roku sa nezmenili

UEFA zmrazila ceny vstupeniek na finále Ligy majstrov, oproti minulému roku sa nezmenili

Najdrahší lístok na zápas, ktorý sa uskutoční 10.

21.4.2023 (SITA.sk) - Európska futbalová únia (UEFA) zmrazila ceny vstupeniek na tohtosezónne finále Ligy majstrov 2022/2023 v tureckom Istanbule.

Cena vstupenky v každej zo štyroch kategórií je rovnaká ako na vlaňajšie finále v Paríži medzi Realom Madrid a FC Liverpool, ktoré bolo poznačené chaotickou organizáciou a zlyhaniami bezpečnosti.

Dvadsaťtisíc lístkov pre finalistu

Každý z finalistov dostane od UEFA pridelených 20-tisíc vstupeniek rovnako, ako v prípade minulosezónneho finále. Kapacita istanbulského Atatürkovho olympijského štadióna je 72-tisíc miest.

Do semifinále tohtosezónnej edície kontinentálneho pohára číslo jeden sa prebojoval obhajca trofeje Real Madrid, anglický šampión Manchester City a duo mužstiev z talianskeho Milána - AC a Inter.

Odškodnenie za vlaňajšok

Správy o cenách vstupeniek na tohtosezónne finále LM prichádzajú v čase, keď sa strešný orgán európskeho futbalu snaží odškodniť držiteľov vstupeniek na vlaňajšie parížske finále.

Mnohí priaznivci sa vtedy dostali do tlačenice pred Stade de France a niektorí sa nedostali na štadión napriek tomu, že mali platné vstupenky.

UEFA medzičasom rozhodla, že preplatí náklady na všetkých 19 618 vstupeniek, ktoré si zakúpili fanúšikovia FC Liverpool.

Real Madrid však odmietol plán UEFA vrátiť niektorým podporovateľom peniaze v hodnote lístka s tým, že to bolo „nedostatočné“ a pomáha im uplatniť si vlastné právne nároky.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Nedeľu 10. december 2023

horoskopy na dnes nedelu 10 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Nedeľu 10. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Asi ste porušili nejaké príkazy a dnes sa objavia problémy. Prestaňte robiť starosti iným, lebo môže dôjsť k niečomu, čo sa už nedá napraviť.

Býk 21.4. - 21.5.

Dnes sa najľahšie dohovoríte s ľuďmi, s ktorými máte nejaký dlhodobý spor. Určite sa vám podarí vybaviť záležitosť, ktorá vás už dlhšie trápi.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Váš zámer ešte nie je zrelý na zverejnenie. Nerozhodujte, či ide o pracovný, alebo súkromný zámer. Mohli by ste všetko zakríknuť.

Rak 22.6. - 22.7.

Ovládne vás pocit neistoty. Nebojte sa, nájdete správny postup. Zodpovedný prístup sa vám vyplatí, dozviete sa o zlepšení vašej finančnej situácie.Všetky Horoskopy pre Nedeľu 10. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie