• Dnes je: Sobota 02. decembra 2023 meniny má Bibiána

Trnavskí policajti hlásia už tretiu dopravnú nehodu, vodička nedala prednosť a motorkára pripravila o život (video)

Trnavskí policajti hlásia už tretiu dopravnú nehodu, vodička nedala prednosť a motorkára pripravila o život (video)

Vinník nehody a miera zavinenia je v štádiu policajného vyšetrovania.

12.8.2023 (SITA.sk) - Galanstkí dopravní policajti vyšetrujú okolnosti sobotnej tragickej dopravnej nehody na križovatke Vozokany - Horné Saliby. Ako informuje trnavská krajská polícia na sociálnej sieti, 27-ročná žena vošla s osobným autom do križovatky z vedľajšej cesty, pričom po hlavnej ceste práve prechádzal 39-ročný vodič motocyklu z okresu Pezinok.

Utrpel vážne zranenia

Pri zrážke utrpel motorkár vážne zranenia, s ktorými ho z miesta nehody transportoval záchranársky vrtuľník do nemocnice. Pri prevoze, žiaľ, zraneniam podľahol.

Na miesto udalosti polícia prizvala aj znalca z odboru cestná doprava, ktorý bude posudzovať priebeh a okolnosti nehody.

Tri dopravné nehody

Trnavskí krajskí policajti evidujú na cestách kraja za sobotu tri dopravné nehody a škodovú udalosť s účasťou motocykla. Jedna nehoda sa stala v okrese Dunajská Streda, dve v okrese Galanta a škodovú udalosť s motorkárom riešili policajti aj v centre Trnavy.

„Od začiatku augusta evidujeme zvýšený počet tragických nehôd, pri ktorých prišlo o život už päť osôb. Apelujeme preto na vodičov, aby zvýšili opatrnosť na cestách,“ uviedli policajti.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Piatok 1. december 2023

horoskopy na dnes piatok 1 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Piatok 1. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Ak chcete meniť beh udalostí, môže sa vám to dnes podariť. Na mieste je však opatrnosť, pretože sa stretnete s veľkým odporom. Pohodlnejšie by bolo do toho sa nepúšťať.

Býk 21.4. - 21.5.

Skôr ako sa rozhodnete pre niečo celkom nové, mali by ste najskôr vyskúšať, čo to spraví na verejnosti. Nemôžete si predsa dovoliť robiť nepodarky.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Najskôr sa snažte pozbierať všetky potrebné argumenty a až potom s nimi vyjdite na verejnosť. Predčasný zásah by ani vám, ani veci nijako nepomohol.

Rak 22.6. - 22.7.

Hoci sa vývoj akcie predbežne zastavil, využite príležitosť a urobte si prehľad o nákladoch a výsledkoch svojho úsilia. Budete sa môcť lepšie pripraviť na ďalšie kroky.Všetky Horoskopy pre Piatok 1. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie