• Dnes je: Sobota 25. septembra 2021 meniny má Vladislav

Tréner Ševčenko končí na lavičke Ukrajiny. Dokázali sme, že môžeme hrať moderný futbal, tvrdí

Tréner Ševčenko končí na lavičke Ukrajiny. Dokázali sme, že môžeme hrať moderný futbal, tvrdí

Vo svojom príspevku na Instagrame poďakoval všetkým za podporu, tímovú prácu a skúsenosti, ktoré nadobudol počas 5-ročného pôsobenia na tomto poste.

2.8.2021 (Webnoviny.sk) - Andrij Ševčenko skončil anabázu vo funkcii trénera ukrajinskej futbalovej reprezentácie. Prostredníctvom sociálnej siete Instagram 44-ročný kouč poznamenal, že sa mu skončila platnosť zmluvy s Ukrajinskou futbalovou asociáciou (UAF).

Vo svojom príspevku poďakoval všetkým za podporu, tímovú prácu a skúsenosti, ktoré nadobudol počas 5-ročného pôsobenia na tomto poste.

"Bola to ťažká práca, ale dokázali sme, že môžeme hrať moderný futbal. Chcel by som sa poďakovať prezidentovi a výkonnému výboru UAF za príležitosť pracovať s ukrajinským národným mužstvom.

Ďakujem všetkým hráčom a každému, kto bol zapojený do práce pre našu reprezentáciu. Veľká vďaka patrí aj fanúšikom, a to za ich podporu i kritiku,“ napísal na Instagrame Ševčenko, ktorý na tohtoročných majstrovstvách Európy dotiahol Ukrajinu do štvrťfinále.

Uvoľnená reprezentačná stolička okamžite vyvolala vlnu špekulácií o tom, kto by sa mohol stať nástupcom legendárneho "Ševu". Web football.ua prišiel s niekoľkými kandidátmi, pričom najväčšími ašpirantmi na post trénera Ukrajiny podľa neho sú Sergij Rebrov, Miron Markevič, Roman Grigorčuk a Viktor Skripnik.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Počasie