• Dnes je: Pondelok 11. decembra 2023 meniny má Hilda

Tour de France 2023: Zo selfie bola katastrofa. Cyklisti žiadajú fanúšikov, aby sa správali lepšie (video)

Tour de France 2023: Zo selfie bola katastrofa. Cyklisti žiadajú fanúšikov, aby sa správali lepšie (video)

Jonas Vingegaard odkazuje fanúšikom, aby im fandili bez státia na ceste a oblievania pivom.

17.7.2023 (SITA.sk) - Priebežný líder celkovej klasifikácie na 110. ročníku cyklistických pretekov Tour de France Jonas Vingegaard vyzval fanúšikov, aby sa počas podujatia správali lepšie.

Oblievanie pivom

Apel k priaznivcom na najväčšom cyklistickom podujatí prišiel po tom, čo nedeľňajšiu 15. etapu poznačila ďalšia hromadná nehoda.

Chcel by som odkázať divákom, aby si preteky užili, boli tam a fandili nám bez toho, aby stáli na ceste a oblievali nás pivom,“ vyhlásil vlaňajší šampión Vingegaard z Dánska, ktorý vedie v celkovej klasifikácii o desať sekúnd pred Slovincom Tadejom Pogačarom.

Divák si chcel spraviť selfie

Nedeľňajšia nehoda sa udiala po tom, ako sa divák na kraji cesty neúmyselne dotkol amerického pretekára Seppa Kussa, kľúčového tímového kolegu Vingegaarda a poslal ho na zem. Do incidentu boli zapojené zhruba dve desiatky pretekárov.

„Prosím, buďte opatrní, aby podujatie zostalo podujatím pre jazdcov, ale aj pre vás. Na vytváranie nezabudnuteľných spomienok nepotrebujete mobilný telefón,“ uviedol tím Cofidis na pozadí neoverených správ, že nehodu spôsobil divák, ktorý si chcel spraviť selfie. „Prosím, dajte jazdcom priestor na preteky,“ nadviazal tím Ineos Grenadiers.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Pondelok 11. december 2023

horoskopy na dnes pondelok 11 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Pondelok 11. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Budete tvrdo pracovať a dosiahnete pokrok v štúdiu alebo v povolaní po odbornej stránke. Financie však nezískate. Vo výhľade sú i ďalšie sporné udalosti.

Býk 21.4. - 21.5.

Ak sa ráno objavia pochybnosti, celý deň bude úspešný. Dnes musíte postupovať opatrne. Nedovoľte, aby niekto odhalil vaše plány. Mohol by to zneužiť.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Dnes budete musieť nechať všetky menej dôležité veci bokom. Budete mať čo robiť, aby ste stihli všetko to, čo ste začali a čo musíte neodkladne dokončiť.

Rak 22.6. - 22.7.

Ak prejavíte príliš veľa ochoty v jednej veci, dopadnete nedobre. Môže sa vám stať, že veci, ku ktorým ste pristupovali dobrovoľne, sa zmenia na povinnosť.Všetky Horoskopy pre Pondelok 11. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie