• Dnes je: Utorok 28. novembra 2023 meniny má Henrieta

Top foto dňa na SITA.sk: Jedinečné momenty z každého dňa na jednom mieste

Top foto dňa na SITA.sk: Jedinečné momenty z každého dňa na jednom mieste

Slovenská tlačová agentúra SITA nezaháľa ani počas leta a po audio správach svojim čitateľom prináša ďalšiu novinku "top foto dňa".

14.8.2023 (SITA.sk) - Objavte v každodennom prehľade jedinečné momenty zo Slovenska a sveta, ktoré zachytili objektívy tímu skúsených fotografov na Sita.sk.

Slovenská tlačová agentúra SITA je pre svojich čitateľov dlhoročným zdrojom relevantných a užitočných informácii. V rámci top foto dňa chce komunikovať najdôležitejšie udalosti dňa zo Slovenska ale aj zahraničia a zároveň využiť databázu fotografií, ktorú dennodenne vytvára pre fotoservis.

Top foto dňa je pravidelnou rubrikou SITA, vďaka ktorej sa chce každý podvečer podeliť so svojimi čitateľmi o tie najzaujímavejšie okamihy dňa zachytené v šikovných objektívoch vlastných i svetových fotografov. Počas prvých dní ste mohli vidieť napríklad fotografie štartu rakety SpaceX, tancujúceho bývalého prezidenta USA Trumpa, sochu Micka Jaggera, či fotografie búrky Hans.

Prezerajte si denne snímky z rôznych kútov Slovenska a sveta

Okrem pravidelnej rubriky top foto dňa nájdete mnoho ďalších jedinečných snímok v spravodajskom fotoservise SITA. Služba poskytuje vlastné autorské fotografie, ktoré vytvára rastúci tím interných aj regionálnych fotografov a fotoservis AP, ktorý denne prináša až 1 500 fotografií zo sveta. K dispozícii je archív od roku 2005, no k vybraným udalostiam sú dostupné tiež staršie fotografie. Každý návštevník SITA.sk môže obdivovať výnimočné fotografie, ktoré odrážajú dianie vo svete a na Slovensku.

Relevantné spravodajstvo v aktuálnom čase pod jednou strechou

Bohatú obrazovú spravodajskú databázu ocenia aj mediálne domy, ktoré môžu tieto snímky využiť pre vlastné spravodajstvo. Fotoservis SITA je dostupný na doméne foto.sita.sk. Služba má zmodernizované používateľské prostredie a výkonný vyhľadávací nástroj. Do fotoservisu a textového spravodajstva sa môžete prihlásiť pod jedným kontom. Lepšiu orientáciu v obrazovom spravodajstve zabezpečuje zdokonalené vyhľadávanie, redakciou preddefinované vyhľadávania k top udalostiam, fotografie z konkrétnej udalosti zoskupené pod spoločným náhľadovým obrázkom s informáciou o počte dostupných fotografií, zväčšené náhľady a tiež rozšírený archív.

Buďte v obraze a informovaní

Ak ste fanúšikom kvalitnej fotografie, nezabudnite každý večer navštíviť stránky Sita.sk. Ak sa však chcete dozvedieť viac, alebo máte záujem využiť bohatú obrazovú spravodajskú databázu pre vaše potreby, neváhajte nás kontaktovať. Všetky dôležité informácie nájdete na obchodnej stránke biz.sita.sk, alebo napíšte e-mail na obchod@sita.sk. Sme tu pre vás, aby sme s vami zdieľali tie najzaujímavejšie chvíle dňa a prinášali vám relevantné informácie.

Informačný servis

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Utorok 28. november 2023

horoskopy na dnes utorok 28 november 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Utorok 28. november 2023

Baran 21.3. - 20.4.

V práci pôjde všetko ani po masle. Dokážete sa dokonale sústrediť. Využite to na vyriešenie záležitostí, do ktorých ste doteraz nemali odvahu sa pustiť.

Býk 21.4. - 21.5.

Vaša optimistická nálada poteší okolie. Zistíte, že to nie je s vašimi možnosťami také zlé, len sa treba zbaviť predsudkov a skúšať nové spôsoby.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Neberte tragicky, ak budete musieť urobiť niečo, o čo vás požiada partner. Radi by ste si poleňošili, ale zrejme sa vám to len tak ľahko nepodarí. Nechcete iste počúvať výčitky partnera.

Rak 22.6. - 22.7.

Vaše narábanie s financiami nie je práve najhospodárnejšie. Mal by sa vám prihlásiť človek, ktorý vám má čo povedať. Nechajte si dostatok času na rozhovor s ním.Všetky Horoskopy pre Utorok 28. november 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie