• Dnes je: Utorok 25. júna 2024 meniny má Tadeáš

Top foto dňa (29. máj 2024): Pojednávanie so Zoroslavom Kollárom, sopečná erupcia na Islande aj finále McDonald´s Cup v Trnave

Top foto dňa (29. máj 2024): Pojednávanie so Zoroslavom Kollárom, sopečná erupcia na Islande aj finále McDonald´s Cup v Trnave

Streda očami fotografov.

29.5.2024 (SITA.sk) - Aj 29. máj bol bohatý na udalosti, v priloženej fotogalérii si môžete pozrieť, ako ich zachytili objektívy fotoaparátov.

Streda očami fotografov.

Pojednávanie so Zoroslavom Kollárom, sopečná erupcia na Islande aj finále McDonald´s Cup v Trnave

Sopečná erupcia na juhozápade Islandu pri meste Grindavík. Streda, 29. máj, 2024. Foto: SITA/AP

Zľava: Obžalovaní Richard M. a Zoroslav K. pred hlavným pojednávaním so Zoroslavom K. a spol. na Špecializovanom trestnom súde v Pezinku. Pezinok, 29. máj 2024. Foto: SITA/Milan Illík.

Hráči ZŠ Brezová z Piešťan po finálovom zápase 25. ročníka futbalového McDonald´s Cupu medzi ZŠ s MŠ Hurbanova z Martina a ZŠ Brezová z Piešťan, ktorý sa uskutočnil v Trnave. Trnava, 29. máj 2024. Foto: SITA/Peter Frolo/McDonald’s Cup

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Utorok 25. jún 2024

horoskopy na dnes utorok 25 jun 2024

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Utorok 25. jún 2024

Baran 21.3. - 20.4.

Dávajte si pozor na omyly, mali by ste potom veľa práce s ich nápravou. Možno vás potrápi trochu bolesť hlavy. Neprepínajte svoje sily, ak sa necítite vo forme, poproste o pomoc.

Býk 21.4. - 21.5.

Máte chuť aj energiu niečo tvoriť. Veľa si vás v domácnosti neužijú. Nájdete si vždy dôvod, prečo nemôžete sedieť doma. Teraz si môžete dovoliť trochu sebeckosti a myslieť na svoj prospech.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Vaši známi budú potrebovať radu a vy nesklamete. Asi pôjde o oblasť, v ktorej vynikáte. Podvečer dobre sledujte každého, kto vám vojde do cesty.

Rak 22.6. - 22.7.

Peniaze zbytočne nerozhadzujte a nešpekulujte. Môžete mať veľké straty. Opatrne s novotami. V zabehaných koľajach viete lepšie chodiť.
Všetky Horoskopy pre Utorok 25. jún 2024

Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?

Najčastejšie používané klamstvá podľa znamenia zverokruhu


Počasie