• Dnes je: Nedeľa 10. decembra 2023 meniny má Radúz

Tomáš Tatar v NHL možno zmení dres, ocitol sa v náročnej situácii

Tomáš Tatar v NHL možno zmení dres, ocitol sa v náročnej situácii

Môžu Devils ponúknuť Tomášovi Tatarovi také podmienky, aby zostal?.

12.6.2023 (SITA.sk) - Slovenský hokejový útočník Tomáš Tatar z klubu New Jersey Devils v zámorskej NHL sa ocitol v náročnej situácii. Končí sa mu zmluva s "diablami" a zatiaľ nepodpísal novú.

Nevýrazný v play-off

Podľa Nicka Villana z portálu Pucks and Pitchforks môže 32-ročný krídelník dostať nový kontrakt, ale pokojne sa môže stať aj to, že sa jeho pôsobenie v Newarku skončí.

„Je to s ním komplikované pre odlišné výkony v rôznych fázach sezóny. Zdalo sa, že výkonmi v základnej časti si zaslúžil novú zmluvu, no v play-off sa o ňu zrejme pripravil. Môžu Devils ponúknuť Tatarovi také podmienky, aby zostal?" pýtal sa Villano.

Bude súhlasiť s nižším platom?

Upozorňuje, že klub si nemôže dovoliť platiť mu 4,5 milióna ročne, ktoré dostával v ostatných dvoch sezónach. V New Jersey totiž musia myslieť na to, že si potrebujú upísať aj ďalších hráčov.

Otázne je aj to, či Tatar bude ochotný hrať za menej peňazí. „Má 32 rokov, takže to zrejme nie je reálne. Takisto mu nedajú viac, lebo majú obmedzený priestor pod platovým stropom. Navyše, Tatar získal len jeden bod v ostatných 12 zápasoch. Po dobrej základnej časti by tím mal chcieť udržať si Tatara, no v play-off sa pripravil o vyšší plat. Vyzerá to tak, že bude voľným hráčom, ale to nevylučuje jeho pokračovanie v New Jersey. Ak ho nebude chcieť iný klub, môže súhlasiť s nižšou mzdou," myslí si Villano.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Sobotu 9. december 2023

horoskopy na dnes sobotu 9 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Sobotu 9. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Planéty nepriaznivo ovplyvňujú vašu pracovnú aktivitu. Neplánujte si toho veľa. Objavia sa udalosti, ktoré nemôžete ovplyvniť. Môžu sa obrátiť proti vám.

Býk 21.4. - 21.5.

Situácia nie je taká jednoznačná, ako si myslíte. Nemali by ste robiť závery dovtedy, kým nezískate presné informácie. Stačí málo a z priateľov si môžete narobiť nepriateľov.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Vaša energia vám dodá chuť do práce a života. Stačí viac iniciatívy a určite zlepšíte vašu terajšiu situáciu. Snažte sa vyhnúť zbytočným stresom.

Rak 22.6. - 22.7.

Prvotný neúspech pri rozbiehaní dôležitých aktivít nič neznamená. Vyskúšajte všetky riešenia. Ak nepoľavíte, už čoskoro zaznamenáte prvé úspechy.Všetky Horoskopy pre Sobotu 9. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie