• Dnes je: Nedeľa 25. júla 2021 meniny má Jakub

Tiger Woods podstúpil už piatu operáciu v priebehu pár rokov, vrátili sa mu problémy s chrbtom

Tiger Woods podstúpil už piatu operáciu v priebehu pár rokov, vrátili sa mu problémy s chrbtom

Pätnásťnásobný šampión turnajov najvyššej kategórie Major nútene vynechá najbližšie dve podujatia PGA v Torrey Pines (28.

20.1.2021 (Webnoviny.sk) - Opätovné zdravotné ťažkosti s chrbtom u legendárneho amerického golfistu Tigera Woodsa si vyžiadali ďalší operačný zákrok. Bol nevyhnutný, lebo časť miechy mu tlačila na nerv a ovplyvnilo to jeho výkony na decembrovom turnaji PNC Championship.

Woods vynechá dva podujatia PGA

Pätnásťnásobný šampión turnajov najvyššej kategórie Major nútene vynechá najbližšie dve podujatia PGA v Torrey Pines (28.- 31. 1.) a Riviere (18. - 21. 2.). Na turnaji Genesis Invitational v kalifornskom Riviera Country Clube by sa mal objaviť aspoň medzi pozvanými hosťami.

"Teším sa, že čoskoro opäť začnem trénovať a budem sa môcť koncentrovať na návrat na Tour," komentoval 45-ročný Američan na sociálnej sieti, cituje ho aj portál ORF.

Piata operácia v kariére

Woodsove problémy s chrbtom sú chronické. Od apríla 2017 absolvoval štvrtú operáciu, celkovo v kariére piatu. Bývalej svetovej jednotke Woodsovi aktuálne patrí vo svetovom golfovom rebríčku 44. priečka.

Vo svojej kariére nazbieral 110 profesionálnych triumfov, najlepším na svete bol takmer nepretržite v rokoch 1997 - 2009. Až päťkrát sa radoval z triumfu na najprestížnejšom turnaji Masters.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Počasie