• Dnes je: Sobota 02. decembra 2023 meniny má Bibiána

Tesco otvára v auguste tri predajne na strednom Slovensku

Tesco otvára v auguste tri predajne na strednom Slovensku

Druhá polovica letných prázdnin prinesie zákazníkom Tesca ďalšie miesta na pohodlné nakupovanie.

11.8.2023 (SITA.sk) - Tesco v auguste otvára hneď tri predajne na strednom Slovensku – dva nové supermarkety v Kremnici (10. 8.) a v Rimavskej Sobote (24. 8.) a otvoril už aj vynovený supermarket vo Zvolenskej Európe (3. 8.). Zákazníci sa môžu tešiť na bohatú ponuku produktov a moderných služieb, ktoré Tesco ponúka. Sieť reťazca sa do konca augusta rozrastie na 161 obchodov.

"Tesco pokračuje v tomto roku v raste a je zákazníkom ešte bližšie aj na strednom Slovensku. Otvorením 160. predajne v historicky významnej Kremnici je Tesco dostupné už v 109 mestách a obciach po celom Slovensku. Veľmi ma teší, že v spolupráci s mestom sme začali s výstavbou moderného multifunkčného areálu, ktorý budú môcť obyvatelia mesta využívať na rôzne športové aktivity. V poradí už druhá predajňa pre veľký záujem zákazníkov pribudne koncom augusta aj v Rimavskej Sobote. Zákazníkov po prestavbe opäť privítal aj supermarket v nákupnom centre Zvolenská Európa. V novootvorených predajniach s modernými technológiami zákazníci nájdu široký sortiment za výhodné ceny. Súčasťou predajní je aj pravidelné darovanie nepredaných potravín na pomoc ľuďom v núdzi," hovorí Martin Kuruc, generálny riaditeľ Tesca na Slovensku. "V nových predajniach pracuje takmer 40 skvelých kolegýň a kolegov, ktorí pripravovali prevádzky na otvorenie pre zákazníkov už niekoľko týždňov vopred, za čo sa im chcem srdečne poďakovať," dodáva Martin Kuruc.

Nový supermarket v Kremnici privíta zákazníkov vo štvrtok 10. augusta 2023 spolu s ďalšími siedmimi nájomníkmi. Obchod sa architektúrou prispôsobil pamiatkovej oblasti centra Kremnice, ktoré je vzdialené len 10 minút pešo. Druhý Tesco obchod v Rimavskej Sobote budú môcť zákazníci navštíviť od 24. augusta 2023. Reťazec novú predajňu otvára v obchodnom centre Spektrum, ktoré prechádza renováciou. Modernizovaný supermarket v nákupnom centre Zvolenská Európa opäť otvoril svoje brány pre zákazníkov po prestavbe už vo štvrtok 3. augusta 2023.

"Tesco je pevnou súčasťou komunít, v ktorých pôsobí. Ich podpora zohráva dôležitú úlohu, a to obzvlášť v aktuálnej neľahkej dobe. Aj preto počas prvých dvoch dní otvorenia nových predajní venujeme 1 euro z každého nákupu nad 10 eur miestnym neziskovým organizáciám," doplnil Martin Kuruc. V Kremnici reťazec podporí občianske združenie Zlaté líšky, ktoré zorganizuje program pre deti a rodiny pri príležitosti oslavy 200. výročia narodenia G. K. Zechentera-Laskomerského. V Rimavskej Sobote prispeje občianskemu združeniu artRIS, ktoré vybuduje oddychovú zónu v komunitnej záhrade.

Oba nové supermarkety v Kremnici a Rimavskej Sobote s plochou okolo 900 štvorcových metrov sú otvorené sedem dní v týždni od 6.00 do 21.00 hod. Samozrejmosťou sú moderné technológie – okrem klasických a samoobslužných pokladníc môžu návštevníci využiť aj pohodlný nákup prostredníctvom služby Scan&Shop v mobile. K dispozícii je aj zberný automat na vrátenie plastových fliaš a plechoviek. Zákazníci sa môžu tešiť na širokú ponuku čerstvých aj trvanlivých potravín, drogérie, módnu značku F&F, pekáreň či rôzne snacky a sezónny tovar. Zákazníci s Clubcard môžu využiť uvítaciu zľavu 10 % na celý nákup v prvých štyroch dňoch od otvorenia. Viac informácií a podmienky uplatnenia akcie sú na stránke tesco.sk.

Spoločnosť Tesco plánuje v najbližších mesiacoch pokračovať v rozširovaní. V súčasnosti hľadá nové priestory najmä v mestách či vo veľkých obciach s rozlohou od 400 do 2 000 štvorcových metrov. Odporúčanie môže poslať každý na novyobchod@tesco.com. Ideálne miesta pre nové predajne sú v obytných zónach, na frekventovaných uliciach či cestách, v blízkosti sídlisk, administratívnych budov či nákupných centier. V expanzii pokračuje aj franchisingová sieť Žabka, ktorá otvorila na Slovensku už 27 obchodov.

Informačný servis

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Piatok 1. december 2023

horoskopy na dnes piatok 1 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Piatok 1. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Ak chcete meniť beh udalostí, môže sa vám to dnes podariť. Na mieste je však opatrnosť, pretože sa stretnete s veľkým odporom. Pohodlnejšie by bolo do toho sa nepúšťať.

Býk 21.4. - 21.5.

Skôr ako sa rozhodnete pre niečo celkom nové, mali by ste najskôr vyskúšať, čo to spraví na verejnosti. Nemôžete si predsa dovoliť robiť nepodarky.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Najskôr sa snažte pozbierať všetky potrebné argumenty a až potom s nimi vyjdite na verejnosť. Predčasný zásah by ani vám, ani veci nijako nepomohol.

Rak 22.6. - 22.7.

Hoci sa vývoj akcie predbežne zastavil, využite príležitosť a urobte si prehľad o nákladoch a výsledkoch svojho úsilia. Budete sa môcť lepšie pripraviť na ďalšie kroky.Všetky Horoskopy pre Piatok 1. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie