• Dnes je: Streda 29. novembra 2023 meniny má Vratko

Tesco naplno spúšťa svoj Online Club, členom ponúkne doručenie zadarmo a 21 eur späť

Tesco naplno spúšťa svoj Online Club, členom ponúkne doručenie zadarmo a 21 eur späť

Tesco po skúšobnom období naostro spúšťa Online Club, vernostný program pre online zákazníkov.

5.6.2023 (SITA.sk) - Tesco po skúšobnom období naostro spúšťa Online Club, vernostný program pre online zákazníkov. Novo zaregistrovaným členom odteraz až do 25. júna 2023 pošle 21 eur vo forme zľavových e-kupónov na nákup. V rámci členstva získajú zákazníci neobmedzené vyzdvihnutie alebo doručenie nákupu aj v rovnaký deň zadarmo, dvojnásobok Clubcard bodov počas prvých troch mesiacov od registrácie a možnosť rezervovať si doručovací slot až 4 týždne vopred.

"Aby sme našim zákazníkom pomohli čo najviac ušetriť, prinášame aj v rámci služby Tesco Online nákupy Clubcard ceny, garanciu nízkych cien a zároveň viac ako 2 000 produktov so zníženou cenou. Neustále sa snažíme vylepšovať naše služby a veríme, že zákazníci uvítajú nové atraktívne benefity Tesco Online Clubu, medzi ktoré patrí doručenie zadarmo a teraz aj špeciálna ponuka až 21 eur späť," hovorí prevádzkový riaditeľ Tesca Martin Bulla.

Zákazníci môžu v rámci Tesco Online Clubu využiť službu doručenia nákupu domov zadarmo, ale tiež službu Klikni+Vyzdvihni, keď si zákazník nákup objedná online, ale sám si ho vyzdvihne vo vybranej predajni. Špeciálna akcia pre nových členov Tesco Online Clubu platí do 25. júna 2023. Zákazník po registrácii do Online Clubu získa zľavový e-kupón v hodnote 7 eur, ktorý môže využiť opakovane, až trikrát do konca augusta.

Tesco Online nákupy ponúkajú široký sortiment viac ako 14-tisíc produktov. Zákazníci aj pri nákupoch online nájdu Clubcard ceny či viac ako 2 000 produktov so zníženou cenou.

Služba Tesco Online nákupy sa neustále rozširuje, aktuálne je dostupná už pre 3,4 milióna obyvateľov Slovenska. Služba za posledné obdobie prešla veľkými zmenami – spustila možnosť doručenia v deň objednania a doručovacie okná zúžila z dvoch hodín na jednu hodinu. Okrem toho spolupracuje s doručovacími platformami WOLT a Fooddoora vo viacerých mestách, čím zabezpečuje; veľmi rýchlu donášku. Vďaka tomu Tesco patrí na Slovensku medzi popredných hráčov online nákupov.

Informačný servis

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Stredu 29. november 2023

horoskopy na dnes stredu 29 november 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Stredu 29. november 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Čaká vás deň vhodný na nákupy. Máte šancu stretnúť priateľa, s ktorým môžete stráviť príjemné popoludnie. Pozor, zdravotne nie ste v najlepšej kondícii.

Býk 21.4. - 21.5.

Doterajšie úlohy sa vám zdajú priľahké? Práve rutina sa stane prekážkou v dosiahnutí určitého cieľa. Nejaký čas vám potrvá, kým nájdete originálny postup.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Máte výbornú náladu? Niektorým ľuďom sa to nebude páčiť, budú vás chcieť znechutiť. Riaďte sa vlastným rozumom. Dávajte si pozor na nočné zážitky.

Rak 22.6. - 22.7.

Už dnes úplne zabudnete na prácu a najbližším pripravíte atraktívny program. Počítajte s prejavmi vďačnosti. Milovaná osoba vás príjemne prekvapí.Všetky Horoskopy pre Stredu 29. november 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie