• Dnes je: Streda 01. apríla 2020 meniny má Hugo

Tesco na Slovensku dočasne mení otváracie hodiny hypermarketov aj supermarketov

Tesco na Slovensku dočasne mení otváracie hodiny hypermarketov aj supermarketov

Z dôvodu mimoriadnej situácie na Slovensku budú hypermarkety a čerpacie stanice Tesco otvorené od 7.00 do 21.00 hod.

Tesco na Slovensku od pondelka 23. marca dočasne mení otváracie hodiny svojich obchodov. Spoločnosť o tom informovala na sociálnej sieti Facebook.

„Z dôvodu mimoriadnej situácie na Slovensku budú hypermarkety a čerpacie stanice Tesco otvorené od 7.00 do 21.00. V menších predajniach, supermarketoch a prevádzkach Tesco Expres si budete môcť nakúpiť od 7.00 do 20.00. Zmena sa týka pracovných dní aj víkendov,“ oznámilo.

Tesco aj oznámilo dôvod svojho rozhodnutia. „Záleží nám na našich obetavých kolegoch, vďaka ktorým môžeme prinášať potraviny ľuďom vo všetkých regiónoch Slovenska a ktorí si zaslúžia viac odpočinku.


Zároveň budeme mať viac času na dopĺňanie zásob a dezinfekciu našich obchodov,“ uviedla s dodatkom, že ďakujú za porozumenie.

Tesco Slovensko

Facebook


Pozor, dočasná zmena otváracích hodín od pondelka 23. 3. 2020!


Z dôvodu mimoriadnej situácie na Slovensku budú hypermarkety a čerpacie stanice Tesco otvorené od 7.00 do 21.00 hod. V menších predajniach, supermarketoch a prevádzkach Tesco Expres si budete môcť nakúpiť od 7.00 do 20.00 hod. Zmena sa týka pracovných dní aj víkendov.


Prečo to robíme? Pretože nám záleží na našich obetavých kolegoch, vďaka ktorým môžeme prinášať potraviny ľuďom vo všetkých regiónoch Slovenska a ktorí si zaslúžia viac odpočinku. Zároveň budeme mať viac času na dopĺňanie zásob a dezinfekciu našich obchodov. Ďakujeme vám za porozumenie.


Otváracie hodiny obchodov Tesco nájdete tu tesco.sk/obchody/.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

Počasie