• Dnes je: Pondelok 26. septembra 2022 meniny má Edita

Tatra banka získala 2 prestížne ocenenia

Tatra banka získala 2 prestížne ocenenia

V uplynulom období Tatra banka získala ocenenie od dvoch svetových magazínov.

24.6.2022 (Webnoviny.sk) - Global Finance vybral po tretíkrát za sebou Elevator Lab powered by Tatra banka medzi najlepšie finančné inovačné laboratória na svete (Best Financial Innovation Lab 2022). 

Aplikácia pre privátnych klientov si od PWM odniesla ocenenie za najlepšiu klientsku reportingovú platformu v strednej a východnej Európe (Best client reporting platform, CEE).

Viac než len privátne bankovníctvo

Privátne bankovníctvo Tatra banky v sebe spája exkluzivitu služieb s inovatívnymi riešeniami. Magazín PWM v rámci PWM Wealth Tech Awards ocenil platformu, ktorá prináša jedinečný nástroj finančného poradenstva a riadenia rizika portfólia klientov. Táto aplikácia poskytuje nielen monitoring rizika, ale i  jeho manažment podľa kľúčových indikátorov. Dokumenty, týkajúce sa správy portfólia, majú navyše klienti dostupné vo svojej mobilnej aplikácii alebo tablete. V minulom roku sme tiež priniesli možnosť elektronického podpisu FAT dokumentov priamo v mobilnej aplikácii.

"Privátne bankovníctvo Tatra banky má na Slovensku najdlhšiu históriu a počas celej jeho existencie pracujeme na tom, aby sme našim klientom prinášali inovatívne riešenia. Teší nás, že podľa PWM vyniká naša poradenská platforma na úrovni regiónu strednej a východnej Európy," uviedol pri tejto príležitosti Marek Neckár, riaditeľ odboru privátneho bankovníctva.

Privátne bankovníctvo Tatra banky má na Slovensku najdlhšiu tradíciu. Jeho služby využíva viac ako 3 000 klientov. Objem spravovaných prostriedkov sa blíži k 3 miliardám EUR. Klienti v ňom získavajú komplexný bankový servis, ktorý je prispôsobený ich potrebám. Privátni bankári sú k dispozícií 7 dni v týždni 24 hodín denne a špecializujú sa primárne na investičné poradenstvo. V prípade požiadaviek klientov na pomoc v právnej, daňovej, realitnej alebo inej oblasti využíva privátny bankár služby renomovaných odborníkov s dlhoročnou praxou.

Priestor pre nápady s potenciálom

Každý rok vyberá Global Finance celosvetovo najlepšie finančne laboratóriá. Už po tretí raz za sebou medzi ne zaradil aj Elevator Lab powered by Tatra banka. Elevator Lab powered by Tatra banka predstavuje unikátny priestor pre vznik a realizáciu nových ideí. Poskytuje tiež prístup k inovatívnym technológiám, kreatívny pracovný priestor, mentoring a mnoho zaujímavých podujatí. Každoročne vyhlasuje Elevator Lab Partnership Program, ktorého cieľom je nájsť inovatívne fintech riešenia z celého sveta. Napríklad víťazom ostatného ročníka bolo riešenie rakúskej poistnej plaftormy Bsurance, ktorá predstavila možnosti integrovania poistných produktov do mobilnej aplikácie.

Viac o Elevator Lab powered by Tatra banka sa dočítate na stránke Elevator Lab. Prehľad všetkých ocenení, ktoré Tatra banka doteraz získala nájdete na webovej stránke Tatra banky.

Informačný servis


Najčítanejšia najnovšia správa

Krik, ťahanie za vlasy aj úder do hlavy. Bittó Cigániková tvrdí, že ju poslankyňa Tabák napadla

krik tahanie za vlasy aj uder do hlavy bitto ciganikova tvrdi ze ju poslankyna tabak napadla

Poslankyňa a predsedníčka Výboru NR SR pre zdravotníctvo Jana Bittó Cigániková (SaS) podáva trestné oznámenie na kolegyňu z pléna parlamentu Romanu Tabák (klub Sme rodina) za fyzické napadnutie. Uviedla to v statuse na sociálnej sieti Facebook.

Verbálne útoky

K incidentu malo dôjsť na koncerte v jednom bratislavskom podniku, kde bola s manželom a kamarátmi. „Bola perfektná nálada, obsluha, prostredie aj spoločnosť až do momentu, keď po jeho skončení v nočných hodinách prišla Tabák,“ začala Bittó Cigániková svoj opis udalosti.

Podľa vlastných slov sa jej počas niekoľkých nechutných verbálnych útokoch ako tak darilo zachovať si chladnú hlavu a nedať sa vyprovokovať, ale Tabák vraj pokračovala. „Keďže sa skrývala v šiltovke, dala som jej ju dole, nech všetci vidia, aká ‚inteligencia‘ reprezentuje svojich voličov v parlamente,“ pokračuje v rozprávaní Bittó Cigániková.

Ťahanie za vlasy

Myslela si, že Tabák si uvedomí, že sa na ňu ľudia dívajú čo stvára, a že sa ukľudní. Ale nestalo sa tak. „Pani poslankyňa Tabák zareagovala maximálnym využitím svojej mentálnej kapacity a teda ako zvieratko. Začala ma ťahať za vlasy a fyzicky napádať,“ priblížila poslankyňa za stranu SaS s tým, že celý čas sedela a nijako útok neopätovala.

Poslankyni Tabák vraj len dookola opakovala, či je normálna, nech sa ukľudní a nech ju pustí. Ale vraj bola v takom animálnom amoku, že nevedela prestať a nevedela sa absolútne ovládať. „Ľudia na ňu kričali, aby prestala, ťahali ju odo mňa, ale ona niekoľko minút neustále útočila a ešte sa aj postavila, aby mala lepšiu ‚páku‘ pri ťahaní,“ uviedla Bittó Cigániková.

Chvíľu sa zdalo, že je po všetkom, ale nebolo tomu tak. „Po chvíli sa vrátila, aby mi sediacej bez slova vrazila taký úder do hlavy, aký len tenistka vie dať pravačkou a opäť odišla,“ priblížila ďalej Bittó Cigániková s tým, že v sobotu skončila na pohotovosti s opuchnutým lícom, bolesťami hlavy a krku.


Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Počasie