• Dnes je: Pondelok 11. decembra 2023 meniny má Hilda

Tatarovi sa druhá sezóna v New Jersey vydarila, ale aj tak nemusí dostať novú zmluvu. Hrá svoje posledné zápasy?

Tatarovi sa druhá sezóna v New Jersey vydarila, ale aj tak nemusí dostať novú zmluvu. Hrá svoje posledné zápasy?

Tridsaťdvaročnému krídelníkovi končí v "Devils" zmluva.

16.4.2023 (SITA.sk) - Slovenský hokejový útočník Tomáš Tatar z tímu New Jersey Devils v zámorskej NHL podáva v aktuálnej sezóne lepšie výkony ako v tej predošlej a je aj produktívnejší, no ani to mu nemusí stačiť na zotrvanie v klube.

Tridsaťdvaročnému krídelníkovi končí zmluva a podľa Vincenta Pariseho z portálu Pucks and Pitchforks by nemusel dostať novú, rovnako ako ďalší skúsení hráči v mužstve "diablov".

Môžu to byť jeho posledné zápasy

"Tatar hral v minulej sezóne pod svoje možnosti a ani jeho spoluhráči neboli veľmi dobrí. V aktuálnom ročníku bol skvelý on aj celý tím. Jednoznačne sa dá povedať, že bol pre tím dôležitý. Je však ťažké obhájiť novú zmluvu pre tridsiatnika, keď sa v mužstve presadzujú viacerí mladíci. Je reálna šanca, že hrá svoje posledné zápasy za Devils. V prvom útoku sa síce zohral s Nicom Hischierom, čo by nahrávalo predĺženiu zmluvy. Nie je to však pravdepodobné," napísal Parise o vicemajstrovi sveta z roku 2012.

Jeden z najlepších v NHL

Kým v sezóne 2021/2022 zaznamenal Tatar 30 bodov (15+15) v 76 dueloch základnej časti, v ročníku 2022/2023 nazbieral 48 bodov (20+28) v 82 zápasoch. Okrem toho si pripísal 41 plusových bodov, pričom v tejto štatistike bol druhý najlepší útočník a celkovo piaty zo všetkých hráčov v NHL.

Zároveň stanovil nový slovenský rekord v počte plusových bodov v jednej sezóne, o jeden prekonal zápis Stana Mikitu (40) z ročníka 1966/1967.

Tatar si po ročnej prestávke zahrá aj v play-off, New Jersey sa v prvom kole stretne s rivalom New Yorkom Rangers. Keďže v organizácii z Manhattanu pôsobí slovenský brankár Jaroslav Halák, aj v druhom kole bude mať Slovensko zastúpenie.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Pondelok 11. december 2023

horoskopy na dnes pondelok 11 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Pondelok 11. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Budete tvrdo pracovať a dosiahnete pokrok v štúdiu alebo v povolaní po odbornej stránke. Financie však nezískate. Vo výhľade sú i ďalšie sporné udalosti.

Býk 21.4. - 21.5.

Ak sa ráno objavia pochybnosti, celý deň bude úspešný. Dnes musíte postupovať opatrne. Nedovoľte, aby niekto odhalil vaše plány. Mohol by to zneužiť.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Dnes budete musieť nechať všetky menej dôležité veci bokom. Budete mať čo robiť, aby ste stihli všetko to, čo ste začali a čo musíte neodkladne dokončiť.

Rak 22.6. - 22.7.

Ak prejavíte príliš veľa ochoty v jednej veci, dopadnete nedobre. Môže sa vám stať, že veci, ku ktorým ste pristupovali dobrovoľne, sa zmenia na povinnosť.Všetky Horoskopy pre Pondelok 11. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie