• Dnes je: Utorok 28. novembra 2023 meniny má Henrieta

Taraba už nie je predsedom svojej strany Život-NS, nechce aby bola spájaná so SNS

Taraba už nie je predsedom svojej strany Život-NS, nechce aby bola spájaná so SNS

Členovia strany Život-NS, ktorí sú súčasťou kandidátky Slovenskej národnej strany, sa dohodli, že si buď pozastavia členstvo v strane alebo sa ho úplne vzdajú.

27.7.2023 (SITA.sk) - Nezaradený poslanec Národnej rady SR Tomáš Taraba už nie je predsedom svojej strany Život - Národná strana (Život-NS). Jej členovia, ktorí sú súčasťou kandidátky Slovenskej národnej strany (SNS), sa dohodli, že si buď pozastavia členstvo v strane alebo sa ho úplne vzdajú.

Podľa Tarabu sa tak rozhodli preto, aby ich účasť na kandidátke SNS neevokovala spojenie týchto politických strán a taktiež nechcú nijakým spôsobom obchádzať volebný zákon. Na kandidátke národniarov tak budú figurovať ako nezávislí kandidáti.

Život-NS tak bude len podporovať svojich bývalých desiatich členov na kandidátke SNS, keďže na septembrových parlamentných voľbách sa nezúčastnia.

„Zmenili sme vedenie strany, a tak sme potenciálne ochránili kandidátku SNS. V prípade, že sa SNS dostane do parlamentu, je dôležité, aby nikto nevedel spochybniť na ústavnom súde našu kandidátku," uviedol Taraba v diskusnej relácii Karty na stôl týždenníka Plus 7 dní.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Utorok 28. november 2023

horoskopy na dnes utorok 28 november 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Utorok 28. november 2023

Baran 21.3. - 20.4.

V práci pôjde všetko ani po masle. Dokážete sa dokonale sústrediť. Využite to na vyriešenie záležitostí, do ktorých ste doteraz nemali odvahu sa pustiť.

Býk 21.4. - 21.5.

Vaša optimistická nálada poteší okolie. Zistíte, že to nie je s vašimi možnosťami také zlé, len sa treba zbaviť predsudkov a skúšať nové spôsoby.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Neberte tragicky, ak budete musieť urobiť niečo, o čo vás požiada partner. Radi by ste si poleňošili, ale zrejme sa vám to len tak ľahko nepodarí. Nechcete iste počúvať výčitky partnera.

Rak 22.6. - 22.7.

Vaše narábanie s financiami nie je práve najhospodárnejšie. Mal by sa vám prihlásiť človek, ktorý vám má čo povedať. Nechajte si dostatok času na rozhovor s ním.Všetky Horoskopy pre Utorok 28. november 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie