• Dnes je: Utorok 28. novembra 2023 meniny má Henrieta

Taraba tvrdí, že na Slovensku prebieha zúfalý politický puč hnutia PS a hovorí aj o „Čaputovej chlapcoch“

Taraba tvrdí, že na Slovensku prebieha zúfalý politický puč hnutia PS a hovorí aj o „Čaputovej chlapcoch“

Podľa Tarabu opäť založia zločineckú skupinu, v ktorej bude figurovať aj bývalý šéf SIS Vladimír Pčolinský či podnikateľ Peter Košč.

17.8.2023 (SITA.sk) - Nezaradený poslanec Národnej rady Tomáš Taraba tvrdí, že od rána prebieha na Slovensku „zúfalý" politický puč hnutia Progresívne Slovensko (PS).

Na sociálnej sieti ďalej dodal, že predseda úradníckej vlády Ľudovít Ódor a prezidentka Zuzana Čaputová koordinujú akcie Národnej kriminálnej agentúry (NAKA), ktorá sa snažila zatknúť vyšetrovateľov „manipulácií v trestných konaniach počas núdzového stavu“.

Čaputovej chlapci

„Títo aktéri už dostali názov Čaputovej chlapci, pretože ich verejne prikryla a teraz ich prikryl Ľudovít Ódor a odvolal svojho vlastného ministra vnútra (Ivana Šimka, pozn. SITA), ktorý tvrdil, že trestne stíhaní policajti by nemali byť vo funkciách štátu," uviedol Taraba. Podľa neho je cieľom Ódora a hlavy štátu dostať sa k vyšetrovaným spisom.

„Povedzte mi, ako musia byť, buď presvedčení, že vedia na Slovensku zmanipulovať voľby, ak sa pustia do takejto akcie, ktorú kľudne môžeme nazvať krycím menom sabotáž, alebo ako musia byť zúfalí, že šesť týždňov pred voľbami robia Slovensku takúto medzinárodnú hanbu, že siahnu na lídrov najväčších bezpečnostných agentúr, ktoré sú kľúčové v spolupráci so zahraničím," uvažuje poslanec, ktorý aktuálne figuruje na kandidátke Slovenskej národnej strany pod číslom päť.

Podľa Tarabu opäť založia zločineckú skupinu, v ktorej bude figurovať aj bývalý šéf Slovenskej informačnej služby Vladimír Pčolinský či podnikateľ Peter Košč. „Tí, ktorí sú súčasťou tejto skupiny, by v budúcnosti mali dostať najvyššie štátne vyznamenanie, že sa dokázali postaviť tvárou tejto hydre, ktorá na Slovensku operuje," dodal poslanec.

Vyhradiť sa má aj Hlas a KDH

Taktiež je podľa neho načase, aby sa voči PS vyhradila strana Hlas - sociálna demokracia či Kresťanskodemokratické hnutie.

„Keď nie preto, že presadzujú 72 rodov namiesto dvoch pohlaví, tak preto, že vidíme, čo za vládu PS vie realizovať, pretože dnes nám už vládnu,“ myslí si Taraba.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Utorok 28. november 2023

horoskopy na dnes utorok 28 november 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Utorok 28. november 2023

Baran 21.3. - 20.4.

V práci pôjde všetko ani po masle. Dokážete sa dokonale sústrediť. Využite to na vyriešenie záležitostí, do ktorých ste doteraz nemali odvahu sa pustiť.

Býk 21.4. - 21.5.

Vaša optimistická nálada poteší okolie. Zistíte, že to nie je s vašimi možnosťami také zlé, len sa treba zbaviť predsudkov a skúšať nové spôsoby.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Neberte tragicky, ak budete musieť urobiť niečo, o čo vás požiada partner. Radi by ste si poleňošili, ale zrejme sa vám to len tak ľahko nepodarí. Nechcete iste počúvať výčitky partnera.

Rak 22.6. - 22.7.

Vaše narábanie s financiami nie je práve najhospodárnejšie. Mal by sa vám prihlásiť človek, ktorý vám má čo povedať. Nechajte si dostatok času na rozhovor s ním.Všetky Horoskopy pre Utorok 28. november 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie