• Dnes je: Utorok 28. novembra 2023 meniny má Henrieta

Taraba nazval Ódora „bielym koníkom čurillovcov“, premiér vraj prekročil všetky hranice demokratickej spoločnosti

Taraba nazval Ódora „bielym koníkom čurillovcov“, premiér vraj prekročil všetky hranice demokratickej spoločnosti

Navrhne takú legislatívnu úpravu, aby sa Ódor nemohol vrátiť na post viceguvernéra NBS.

23.8.2023 (SITA.sk) - Nezaradený poslanec Tomáš Taraba, ktorý v nadchádzajúcich voľbách kandiduje za Slovenskú národnú stranu, navrhne po zmene vlády takú legislatívnu úpravu, aby sa premiér Ľudovít Ódor už nemohol vrátiť na post viceguvernéra Národnej banky Slovenska.

On prekročil všetko, čo je v civilizovanej demokratickej spoločnosti akceptovateľné. Viesť boj proti opozícii päť týždňov pred voľbami tam určite nepatrí,“ uviedol dnes na sociálnej sieti.

Poslanec ďalej napísal, že na rokovanie vlády dnes prišiel policajný prezident Štefan Hamran a prirovnal to k puču ozbrojených zložiek v latinskoamerických polovojenských diktatúrach.

Ódor sa už ani neskrýva, že je riadený Hamranom a že je biely koník čurillovcov,“ napísal Taraba. Hamran v skutočnosti neprišiel na rokovanie vlády, bol na zasadnutí Bezpečnostnej rady SR a ešte pred začiatkom schôdze kabinetu z Úradu vlády SR odišiel.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Utorok 28. november 2023

horoskopy na dnes utorok 28 november 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Utorok 28. november 2023

Baran 21.3. - 20.4.

V práci pôjde všetko ani po masle. Dokážete sa dokonale sústrediť. Využite to na vyriešenie záležitostí, do ktorých ste doteraz nemali odvahu sa pustiť.

Býk 21.4. - 21.5.

Vaša optimistická nálada poteší okolie. Zistíte, že to nie je s vašimi možnosťami také zlé, len sa treba zbaviť predsudkov a skúšať nové spôsoby.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Neberte tragicky, ak budete musieť urobiť niečo, o čo vás požiada partner. Radi by ste si poleňošili, ale zrejme sa vám to len tak ľahko nepodarí. Nechcete iste počúvať výčitky partnera.

Rak 22.6. - 22.7.

Vaše narábanie s financiami nie je práve najhospodárnejšie. Mal by sa vám prihlásiť človek, ktorý vám má čo povedať. Nechajte si dostatok času na rozhovor s ním.Všetky Horoskopy pre Utorok 28. november 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie