• Dnes je: Streda 29. novembra 2023 meniny má Vratko

Talianska premiérka Meloni žaluje speváka kapely Palcebo, označil ju za fašistku a rasistku

Talianska premiérka Meloni žaluje speváka kapely Palcebo, označil ju za fašistku a rasistku

Molko vulgárne kritizoval taliansku premiérku minulý mesiac počas Sonic Park festivalu.

3.8.2023 (SITA.sk) - Talianska premiérka Giorgia Meloni žaluje speváka britskej kapely Palcebo Briana Molka za ohováranie. Interpret ju počas vystúpenia v Turíne označil za fašistku a rasistku, informuje spravodajský portál BBC s odvolaním sa na talianske médiá.

Krátko na to turínska prokuratúra začala vyšetrovanie speváka. Meloni sa k incidentu verejne nevyjadrila.

Meloni je líderka krajne pravicovej strany Bratia Talianska a vedie najpravicovejšiu vládu v krajine od druhej svetovej vojny.

Za ohováranie v minulosti obvinila napríklad novinárov novín Domani, ktoré informovali, že sa počas pandémie COVID-19 pokúsila pomôcť poslancovi zo svojej strany získať vládnu zákazku na obstaranie rúšok na tvár, či novinára a autora Roberta Saviana za to, že o nej v televízii v roku 2020 v súvislosti s jej útokmi na neziskovky pomáhajúce migrantom povedal, že je bastard.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Stredu 29. november 2023

horoskopy na dnes stredu 29 november 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Stredu 29. november 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Čaká vás deň vhodný na nákupy. Máte šancu stretnúť priateľa, s ktorým môžete stráviť príjemné popoludnie. Pozor, zdravotne nie ste v najlepšej kondícii.

Býk 21.4. - 21.5.

Doterajšie úlohy sa vám zdajú priľahké? Práve rutina sa stane prekážkou v dosiahnutí určitého cieľa. Nejaký čas vám potrvá, kým nájdete originálny postup.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Máte výbornú náladu? Niektorým ľuďom sa to nebude páčiť, budú vás chcieť znechutiť. Riaďte sa vlastným rozumom. Dávajte si pozor na nočné zážitky.

Rak 22.6. - 22.7.

Už dnes úplne zabudnete na prácu a najbližším pripravíte atraktívny program. Počítajte s prejavmi vďačnosti. Milovaná osoba vás príjemne prekvapí.Všetky Horoskopy pre Stredu 29. november 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie