• Dnes je: Štvrtok 09. decembra 2021 meniny má Izabela

Tak toto vyšlo! Boris Valábik strieľa v drese PLANEO Elektro a prihráva na výhry

Tak toto vyšlo! Boris Valábik strieľa v drese PLANEO Elektro a prihráva na výhry

Najrozšírenejšia sieť elektropredajní prichádza s novou tvárou.

24.5.2021 (Webnoviny.sk) - Najrozšírenejšia sieť elektropredajní prichádza s novou tvárou. Bývalý hokejista, spolukomentátor a moderátor Boris Valábik strieľa do modrého v predajniach PLANEO Elektro a na planeo.sk.

Bývalý hráč kanadsko–americkej NHL si obliekol dres s modro–červeným logom 53 elektropredajní tesne pred začiatkom Majstrovstiev sveta v hokeji. "Je to skôr náhoda, než zámer. Borisa sme zavolali na náš ľad a časovo to vyšlo práve pred hokejovými Majstrovstvami. Bola by to zahodenie tutovky, keby sme prvú kampaň neladili hokejovo," ponúka pohľad "do šatne" nový marketingový riaditeľ spoločnosti Martin Siblík. "Nejedná sa o jednorazovú spoluprácu, určite budeme hrať v predĺžení, viac však neprezradím, bol by to gól do vlastnej bránky," kľučkuje Siblík.

Prihrávku na spoluprácu spracoval Boris Valábik bez váhania: "PLANEO mi je sympatické už roky. Pre mňa je totiž okrem tovaru dôležitý aj prístup k zákazníkovi, s ktorým som tu bol vždy spokojný a aj to je dôvod, prečo nakupujem práve v tejto sieti," ozrejmil bývalý obranca obliekanie dresu PLANEO Elektro.

Jasná stratégia: Priamy ťah na výhry

Pre svojich fanúšikov pripravilo PLANEO Elektro na najbližšie dni jasnú výhernú stratégiu: "Pri nákupe v PLANEO Elektro a v e-shope planeo.sk od 24. mája do 6. júna vrátane môžete každý deň vyhrať 100-percentné vrátenie ceny nákupu. Okrem toho majú naši fanúšikovia na Facebooku šancu skórovať aj pri tipovaní výsledkov hokejových zápasov nášho mužstva a za správny tip získať hodnotnú cenu," komentuje Martin Siblík.

A čo všetko trafil Boris Valábik v predajni PLANEO Elektro? Pozrite si video!

Informačný servis

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Počasie