• Dnes je: Pondelok 11. decembra 2023 meniny má Hilda

Synovia bránili matku pred agresívnym druhom, hádka prerástla do fyzického útoku

Synovia bránili matku pred agresívnym druhom, hádka prerástla do fyzického útoku

Polícia po príchode na miesto udalosti agresívneho muža obmedzila na osobnej slobode.

28.4.2023 (SITA.sk) - Počas rodinnej drámy bránili synovia matku pred agresívnym druhom. Rodinná dráma sa odohrala v obci v okrese Trenčín, kde sa v podvečerných hodinách muž na dvore rodinného domu pod vplyvom alkoholu najskôr pohádal, a potom vulgárne nadával svojej družke. Na sociálnej sieti o tom informuje trenčianska krajská polícia.

Fyzický útok

Slovná hádka prerástla do fyzického útoku, keď muž údajne ženu chytil za rameno a sotil ju do brány. Následne ju mal opakovane udrieť do tváre a hlavy a hroziť jej slovami, že ju zabije.

Žene na pomoc pribehli jej synovia, ktorých mal muž udrieť päsťou. Obaja následne vybehli von z dvora. Po tom, ako si poškodená chcela vziať osobné veci z domu, ju páchateľ chytil, pričom jej synovia opäť pribehli na pomoc.

Muž mal povedať, že ich zabije a spraví im zo života peklo.

1,04 promile alkoholu

Poškodeným sa však podarilo z dvora ujsť na ulicu, kde podľa polície videli, ako páchateľ za nimi uteká s nožom v ruke.

Bola s ním vykonaná dychová skúška, ktorá skončila s výsledkom 1,04 promile alkoholu. Po vytriezvení v policajnej cele dostal možnosť vysvetliť svoje konanie, odmietol však vypovedať.

„Poverený príslušník Obvodného oddelenia PZ v Trenčíne vzniesol obvinenie 40-ročnému mužovi pre prečin Nebezpečné vyhrážanie. Zároveň na obvineného podal podnet na vzatie do väzby a spisový materiál odovzdal prokurátorovi. O tom, či bude obvinený stíhaný väzobne, rozhodne v najbližších hodinách súd v Trenčíne," dodala na záver polícia.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Pondelok 11. december 2023

horoskopy na dnes pondelok 11 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Pondelok 11. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Budete tvrdo pracovať a dosiahnete pokrok v štúdiu alebo v povolaní po odbornej stránke. Financie však nezískate. Vo výhľade sú i ďalšie sporné udalosti.

Býk 21.4. - 21.5.

Ak sa ráno objavia pochybnosti, celý deň bude úspešný. Dnes musíte postupovať opatrne. Nedovoľte, aby niekto odhalil vaše plány. Mohol by to zneužiť.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Dnes budete musieť nechať všetky menej dôležité veci bokom. Budete mať čo robiť, aby ste stihli všetko to, čo ste začali a čo musíte neodkladne dokončiť.

Rak 22.6. - 22.7.

Ak prejavíte príliš veľa ochoty v jednej veci, dopadnete nedobre. Môže sa vám stať, že veci, ku ktorým ste pristupovali dobrovoľne, sa zmenia na povinnosť.Všetky Horoskopy pre Pondelok 11. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie