• Dnes je: Piatok 25. júna 2021 meniny má Tadeáš

Svieže jarné novinky od Zlatý Bažant Radler 0,0 percent

Svieže jarné novinky od Zlatý Bažant Radler 0,0 percent

Slovenská značka Zlatý Bažant Radler 0,0% pred príchodom jari rozširuje svoje portfólio o tri ovocné novinky so zníženým obsahom cukru, ktoré sú zaradené do dvoch nových produktových radov.

8.4.2021 (Webnoviny.sk) - Novinky s príchuťou Citrón a s príchuťou Grapefruit sú dostupné v rade "Extra svieži" a ide vôbec o prvé radlery na slovenskom trhu bez pridaného cukru. Produktový rad ´Svieži´ sa rozrástol o príchuť Brusnica-Ríbezľa a obsahuje o 30% menej cukru ako klasický variant.  

Obľúbená slovenská značka Zlatý Bažant Radler 0,0% už tradične rozširuje svoju ponuku na začiatku jari o ďalšie ovocné novinky. Okrem toho prináša zmenu aj v podobe nových produktových radov "Svieži" a "Extra Svieži", ktoré spotrebiteľom uľahčia orientáciu v portfóliu podľa obsahu cukru v jednotlivých produktoch. "Novinkami reagujeme na preferencie našich spotrebiteľov, ktorí uprednostňujú menej sladké radlery a ovocnú chuť. Jednoduchšiu orientáciu v portfóliu umožní nové rozdelenie produktových radov na ´Svieži´, ktorý má o 30% menej cukru v porovnaní s klasickými radlermi a sú tu zaradené netradičné kombinácie chutí. Úplne nový rad je ´Extra Svieži´, kam patria vôbec prvé radlery na slovenskom trhu bez pridaného cukru a s menej sladkou, no ovocnejšou a extra osviežujúcou chuťou," vysvetlil senior brand manažér značky Peter Nikodem a dodal, že v lete bude v rámci HORECA segmentu k dispozícii aj čapovaný variant s grapefruitovou príchuťou.

Všetky radlery z ponuky Zlatý Bažant Radler 0,0% sú 100% prírodné, bez konzervantov a umelých farbív.

Spotrebitelia si môžu odteraz vychutnať tri ovocné novinky:

Zlatý Bažant Radler 0,0% Extra Svieži Citrón

Patrí medzi najobľúbenejšie príchute v portfóliu radlerov a prvýkrát je dostupný aj vo variante bez pridaného cukru. Obsahuje výlučne prírodný cukor z pridaného ovocia v hodnote 2,5 g na 100 ml. Extra osviežujúci citrón rýchlo zaženie pocit smädu a je vhodnou voľbou na doplnenie pitného režimu kedykoľvek počas dňa.

Zlatý Bažant Radler 0,0% Extra Svieži Grapefruit

Je inšpirovaný obľúbeným citrusovým ovocím, ktoré je charakteristické horkejšou, no extra osviežujúcou chuťou. Milovníci tejto príchute nájdu v pollitrovej plechovke jemne sladkú chuť s prírodným cukrom z ovocia, ktorý predstavuje 1 g na 100 ml.

Zlatý Bažant Radler 0,0% Svieži Brusnica & Ríbezľa

Spája príjemne trpkejšiu chuť ovocia s chuťou svetlého piva Zlatý Bažant 0,0%. Brusnica aj čierna ríbezľa sú charakteristické jemnou horkosťou a kyslosťou zároveň. Radler sa vyznačuje 100% prírodnou sviežou chuťou, ktorá obsahuje o 30% menej cukru.

Novinky sú dostupné v 500ml plechovkách za maloobchodnú odporúčanú cenu 0,96 Eur.

Informačný servis

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Počasie