• Dnes je: Utorok 07. februára 2023 meniny má Vanda

Sulíkov návrh na odvolanie vlády nemá podľa Remišovej ani hlavu, ani pätu. S kým sa chce SaS spojiť, pýta sa

Sulíkov návrh na odvolanie vlády nemá podľa Remišovej ani hlavu, ani pätu. S kým sa chce SaS spojiť, pýta sa

Podpredsedníčka vlády a ministerka investícií a regionálneho rozvoja Veronika Remišová.

Návrh na odvolanie vlády od strany Sloboda a solidarita (SaS) nemá žiadnu dobrú koncovku, nemá ani hlavu, ani pätu. Predsedníčka strany Za ľudí a vicepremiérka Veronika Remišová to uviedla vo svojom profile na sociálnej sieti.

SaS je vraj hodnotovo stratená

Podľa nej je návrh potvrdením toho, že strana SaS dávno nie je stranou zdravého rozumu a spojila sa s tým najhorším, čo bolo a je na politickej scéne.

Remišová si myslí, že strana SaS je hodnotovo stratená, ak dosiaľ nepochopila, že boj proti korupcii sa nedá robiť s korupčníkmi, a že demokracia sa nedá rozvíjať s pomýlenými politikmi, ktorí nás geopoliticky ťahajú na východ a mimo spojencov.

Súdny človek si ťuká na čelo

„SaS teraz obieha a láme všetkých možných poslancov v parlamente na podporu odvolania vlády, no súdny človek si ťuká na čelo a pýta sa, o čo vlastne tejto partii v politike ide. My nemáme žiadne kauzy, sme konzistentní v otázkach proeurópskej orientácie, ako žiadna iná vláda za posledných 10 rokov, dokonca hospodárime s menším deficitom, ako keď SaS bola vo vláde,“ napísala predsedníčka Za ľudí.

S kým chce SaS zložiť novú vládu?

SaS chce odvolať vládu s cieľom zefektívniť boj proti korupcii, a tiež presadiť paragraf 363. Remišová položila otázku, s kým chce SaS zložiť novú vládu, prípadne postaviť s prezidentkou úradnícku vládu, a dosiahnuť tieto ciele.

Pýta sa, či to bude Peter Žiga, ktorý je pod ich návrhom podpísaný, a ktorý je obvinený z korupcie, alebo Peter Pellegrini (Hlas-SD) či Robert Fico (Smer-SD), prípadne fašisti.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskop na dnes Utorok 7. február 2023

horoskop na dnes utorok 7 februar 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Utorok 7. február 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Dobre si zvážte prednosti a nevýhody plánu, ktorý sa chystáte zverejniť. Vyvoláte nervozitu a možno aj hádky. Nebolo by príjemnejšie stráviť pekné chvíle na prechádzke?

Býk 21.4. - 21.5.

Vďaka optimistickému prístupu prežijete dnešok bez problémov. Nesplníte síce to, čo ste si predsavzali, ale máte dobrý dôvod na spokojnosť. Aj zajtra bude deň.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Niekto, na kom vám veľmi záleží, vás dnes prekvapí láskou a vrúcnosťou. Prijmite city s radosťou, otáľanie môže vyvolať nedorozumenie.

Rak 22.6. - 22.7.

Planéty vám prinesú šťastie v súkromnom živote. Nejaká nová šanca vás vyľaká, ale predsa pozbierate odvahu a sebavedomie. Už večer urobíte prvé kroky.


Všetky Horoskopy pre Utorok 7. február 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?


Počasie