• Dnes je: Štvrtok 28. septembra 2023 meniny má Václav

Sudca odmietol obžalobu na podnikateľa Výboha, vraj mu nebolo doručené uznesenie

Sudca odmietol obžalobu na podnikateľa Výboha, vraj mu nebolo doručené uznesenie

Úplatok 150-tisíc eur si Výboh údajne vypýtal v mene vtedajšieho štátneho tajomníka rezortu financií Petra Pellegriniho.

7.7.2023 (SITA.sk) - Sudca Špecializovaného trestného súdu Michal Truban odmietol obžalobu na podnikateľa Miroslava Výboha a vrátil ju prokurátorovi Úradu špeciálnej prokuratúry.

Ako prvý o tom informoval portál Startitup.sk. Denník Sme v tejto súvislosti doplnil, že dôvodom bolo, že Miroslavovi Výbohovi nebolo doručené uznesenie o vznesení obvinenia. Prokurátor môže proti rozhodnutou podať sťažnosť na Najvyšší súd SR.

Startitup pripomína, že Miroslav Výboh si podľa orgánov činných v trestnom konaní od bývalého šéfa finančnej správy Františka Imreczeho a podnikateľa Michala Suchobu vypýtal úplatok 150-tisíc eur. Údajne tak urobil v mene vtedajšieho štátneho tajomníka rezortu financií Petra Pellegriniho.

„Úplatok vraj pýtal za podporu legislatívneho procesu a jeho sfinalizovanie v súvislosti so zavedením projektu virtuálna registračná pokladnica od spoločnosti Allexis s.r.o.," pripomenul portál.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Štvrtok 28. september 2023

horoskopy na dnes stvrtok 28 september 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Štvrtok 28. september 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Skôr ako sa niekomu zaviažete, dobre si všetko premyslite a pozisťujte, čo sa dá. Neskôr sa budete márne vyhovárať, že ste nemali dosť informácií. Opatrnosť je matkou múdrosti.

Býk 21.4. - 21.5.

Ťažko sa nájde vec, ktorá by vás mohla naplno uspokojiť. Čo môžete podniknúť, aby ste konečne zosúladili vlastné idey, to sú otázky, ktoré si kladiete a dnes môžete dostať na ne odpoveď.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Konajte rozvážne a premyslite si ďalšie kroky do budúcnosti. Nemyslite len na ťažkosti, mohli by ste prepadnúť pesimizmu. Vynechajte prácu s peniazmi!

Rak 22.6. - 22.7.

Dnes zaznamenáte úspech skoro v každej oblasti vašej práce. Nesnažte sa však rozvíjať nové činnosti, nemuseli by ste ich zvládnuť. Dávajte pozor na cestách.Všetky Horoskopy pre Štvrtok 28. september 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie