• Dnes je: Utorok 05. decembra 2023 meniny má Oto

Starší motocyklista si zo zrážky s nákladným autom v Bardejove odniesol ťažké zranenia

Starší motocyklista si zo zrážky s nákladným autom v Bardejove odniesol ťažké zranenia

Vodič motocykla nerešpektoval svetelné dopravné značenie, informuje polícia.

14.7.2023 (SITA.sk) - Pri dopravnej nehode nákladného auta a motocykla utrpel 73-ročný motorkár ťažké zranenie. Dopravná nehoda sa stala dnes ráno na križovatke ulíc L. Štúra a Duklianskej v Bardejove. O udalosti informuje na sociálnej sieti prešovská krajská polícia.

Vodič motocykla z okresu Bardejov nerešpektoval svetelné dopravné značenie a pri odbočovaní z Duklianskej ulice na Ulicu Ľ. Štúra nedal prednosť protiidúcemu nákladnému autu, ktoré viedol 60-ročný muž z okresu Bardejov.

Dychová skúška na alkohol bola u oboch vodičov negatívna. Nehodu vyšetruje Okresný dopravný inšpektorát v Bardejove,“ uvádza záverom polícia, ktorá vyzýva motocyklistov na dodržiavanie pravidiel v cestnej premávke, nepodceňovanie rizík rýchlej jazdy a nepreceňovaní svojich schopností.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Pondelok 4. december 2023

horoskopy na dnes pondelok 4 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Pondelok 4. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Pokračujete vo včerajšom pracovnom nasadení? Ak áno, môžete dnes veľmi ľahko dosiahnuť úspech. V súkromí sa vám splní nejedno želanie.

Býk 21.4. - 21.5.

Ak vám dnes ponúknu nové zamestnanie, berte ho so "všetkými desiatimi". Dnes je tá najvhodnejšia konštelácia k novým začiatkom.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Dnes budete mať možnosť získať nové kontakty. Bude dobré, keď si urobíte reklamu. Nemali by ste sedieť v kúte a čakať na to, kedy si vás niekto všimne.

Rak 22.6. - 22.7.

Ak sa stretnete so silnejším protivníkom, nevzdávajte sa. Obhajujte vaše myšlienky za každú cenu. K partnerovi buďte opatrní, nežiarlite.Všetky Horoskopy pre Pondelok 4. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie