• Dnes je: Pondelok 04. decembra 2023 meniny má Barbora

Spoločnosť Samsung znižuje výrobu pamäťových čipov, aby optimalizovala výrobné operácie

Spoločnosť Samsung znižuje výrobu pamäťových čipov, aby optimalizovala výrobné operácie

Samsung, najväčšia juhokórejská spoločnosť, zaznamenala v ostatných mesiacoch prepad zisku

Spoločnosť Samsung Electronics v piatok oznámila, že znižuje produkciu svojich počítačových pamäťových čipov. Vo vyhlásení firma uviedla, že znižuje výrobu určitých pamäťových produktov o nešpecifikované „zmysluplné úrovne“, aby optimalizovala svoje výrobné operácie a dodala, že má dostatočné zásoby týchto čipov, aby pokryla výkyvy dopytu.

Spoločnosť očakávala prevádzkový zisk vo výške 600 miliárd wonov za prvé tri mesiace tohto roka, čo by predstavovalo 96-percentný pokles v porovnaní s rovnakým obdobím minulého roka. Uviedla, že tržby počas štvrťroka pravdepodobne klesli o 19 % na 63 biliónov wonov.

Samsung, najväčšia juhokórejská spoločnosť, zaznamenala v ostatných mesiacoch prepad zisku, keďže slabá globálna ekonomika, otrasená ruskou vojnou proti Ukrajine a vysokou infláciou, znížila dopyt po jej produktoch spotrebnej elektroniky a pamäťových čipoch.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Pondelok 4. december 2023

horoskopy na dnes pondelok 4 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Pondelok 4. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Pokračujete vo včerajšom pracovnom nasadení? Ak áno, môžete dnes veľmi ľahko dosiahnuť úspech. V súkromí sa vám splní nejedno želanie.

Býk 21.4. - 21.5.

Ak vám dnes ponúknu nové zamestnanie, berte ho so "všetkými desiatimi". Dnes je tá najvhodnejšia konštelácia k novým začiatkom.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Dnes budete mať možnosť získať nové kontakty. Bude dobré, keď si urobíte reklamu. Nemali by ste sedieť v kúte a čakať na to, kedy si vás niekto všimne.

Rak 22.6. - 22.7.

Ak sa stretnete so silnejším protivníkom, nevzdávajte sa. Obhajujte vaše myšlienky za každú cenu. K partnerovi buďte opatrní, nežiarlite.Všetky Horoskopy pre Pondelok 4. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie