• Dnes je: Utorok 28. novembra 2023 meniny má Henrieta

SNS by sa bez nás do parlamentu nedostala, myslí si predseda Národnej koalície a starosta Očovej Huliak

SNS by sa bez nás do parlamentu nedostala, myslí si predseda Národnej koalície a starosta Očovej Huliak

Huliak skonštatoval, že jeho politický subjekt si bol vedomý, že nemajú na to, aby prekročili hranicu troch percent hlasov.

24.9.2023 (SITA.sk) - So Slovenskou národnou stranou (SNS) sme sa spojili, aby sme zabudli prepadnutiu ôsmich percent pronárodných hlasov.

V rozhovore pre agentúru SITA to uviedol predseda politického zoskupenia Národná koalícia/Nezávislí kandidáti Rudolf Huliak, ktorý kandiduje za SNS zo 150. miesta kandidátnej listiny.

Egá ani financie neriešia

Huliak tiež skonštatoval, že jeho politický subjekt si bol vedomý, že nemajú na to, aby prekročili hranicu troch percent hlasov, čo pripísal najmä krátkosti času, ktorý uplynul od ich vstupu na politickú scénu.

Viac o téme: Predčasné voľby na Slovensku 2023

„Rovnako tak SNS by sa nedostala do parlamentu bez nás," myslí si Huliak. Dodal, že do politiky nešli ani pre egá a ani pre financie za volebný výsledok.

Zostane starostom Očovej

V prípade zvolenia za poslanca NR SR má Huliak v pláne zotrvať aj na poste starostu Očovej, ktorý aktuálne zastáva.

„A k mojim šanciam na zvolenie – ak sa ľudia rozhodnú, že ma tam chcú mať, tak tam budem. Ak nie, budem naďalej pokračovať v práci pre ľudí v samospráve," uviedol kandidát národniarov číslo 150 k svojim šanciam na zvolenie.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Utorok 28. november 2023

horoskopy na dnes utorok 28 november 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Utorok 28. november 2023

Baran 21.3. - 20.4.

V práci pôjde všetko ani po masle. Dokážete sa dokonale sústrediť. Využite to na vyriešenie záležitostí, do ktorých ste doteraz nemali odvahu sa pustiť.

Býk 21.4. - 21.5.

Vaša optimistická nálada poteší okolie. Zistíte, že to nie je s vašimi možnosťami také zlé, len sa treba zbaviť predsudkov a skúšať nové spôsoby.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Neberte tragicky, ak budete musieť urobiť niečo, o čo vás požiada partner. Radi by ste si poleňošili, ale zrejme sa vám to len tak ľahko nepodarí. Nechcete iste počúvať výčitky partnera.

Rak 22.6. - 22.7.

Vaše narábanie s financiami nie je práve najhospodárnejšie. Mal by sa vám prihlásiť človek, ktorý vám má čo povedať. Nechajte si dostatok času na rozhovor s ním.Všetky Horoskopy pre Utorok 28. november 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie