• Dnes je: Utorok 28. novembra 2023 meniny má Henrieta

SNS bojuje proti progresívnemu liberalizmu, podľa Tarabu predstavuje zlo

SNS bojuje proti progresívnemu liberalizmu, podľa Tarabu predstavuje zlo

To, proti čomu SNS bojuje, nazýva Taraba progresívny liberalizmus.

23.9.2023 (SITA.sk) - Kandidát Slovenskej národnej strany (SNS) s číslom päť v septembrových parlamentných voľbách Tomáš Taraba je toho názoru, že progresívny liberalizmus je zlo. Na niektorých billboardoch strany SNS figuruje veta Spoločne zastavíme liberalizmus.

Ten však značí zhovievavosť, zmierlivosť, toleranciu voči iným názorom či ideológiám a taktiež je to sústava politických či spoločenských názorov snažiacich sa presadiť slobodu a práva jednotlivca.

Ako pre agentúru SITA Taraba uviedol, na liberalizme v politickom zmysle im neprekáža absolútne nič. Dodáva, že je to esencia demokracie. To, proti čomu SNS bojuje, nazýva progresívny liberalizmus.

Bojujeme proti progresívnemu liberalizmu, ktorý je postavený na potláčaní slobody prejavu. Boli to progresívni liberáli, ktorí presadili na Slovensku vypínanie alternatívnych médií, pretože im vadil iný názor. Sú to progresívni liberáli, ktorí chcú, napríklad, zabrániť najschopnejším ľuďom dostať sa do funkcií, lebo chcú zaviesť kvóty. To znamená, že menej kvalitní ľudia sa majú dostať do lepších funkcií len preto, že vyhlásia, že patria k nejakej inej minorite," vysvetlil Taraba. Dodáva, že proti demokracii nič nemajú, práve naopak ju podľa vlastných slov chránia.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Utorok 28. november 2023

horoskopy na dnes utorok 28 november 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Utorok 28. november 2023

Baran 21.3. - 20.4.

V práci pôjde všetko ani po masle. Dokážete sa dokonale sústrediť. Využite to na vyriešenie záležitostí, do ktorých ste doteraz nemali odvahu sa pustiť.

Býk 21.4. - 21.5.

Vaša optimistická nálada poteší okolie. Zistíte, že to nie je s vašimi možnosťami také zlé, len sa treba zbaviť predsudkov a skúšať nové spôsoby.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Neberte tragicky, ak budete musieť urobiť niečo, o čo vás požiada partner. Radi by ste si poleňošili, ale zrejme sa vám to len tak ľahko nepodarí. Nechcete iste počúvať výčitky partnera.

Rak 22.6. - 22.7.

Vaše narábanie s financiami nie je práve najhospodárnejšie. Mal by sa vám prihlásiť človek, ktorý vám má čo povedať. Nechajte si dostatok času na rozhovor s ním.Všetky Horoskopy pre Utorok 28. november 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie