• Dnes je: Piatok 02. júna 2023 meniny má Xénia

Smer-SD sa pustil do Sulíka, svojim liberálnym postojom k zdražovaniu energií vraj ohrozuje minimálne tretinu domácností

Smer-SD sa pustil do Sulíka, svojim liberálnym postojom k zdražovaniu energií vraj ohrozuje minimálne tretinu domácností

Predseda strany Sloboda a Solidarita (SaS) Richard Sulík.

Minister hospodárstva Richard Sulík (SaS) svojim liberálnym postojom k zdražovaniu energií, že všetko vyrieši trh, ohrozuje minimálne tretinu domácností. Strana Smer – sociálna demokracia (Smer-SD) to uviedla v stanovisku, ktoré zaslal jej hovorca Ján Mažgút.

Podľa opozičnej strany Sulík doteraz nepredložil žiadne reálne opatrenia na zmiernenie dôsledkov prudkého nárastu cien energií.

Smer-SD sa obáva, že tretina slovenských domácností nebude schopná plnohodnotne uhradiť kúrenie plynom. Zároveň sú podľa strany ohrozené aj firmy, pre ktoré predstavujú energie najvyššiu nákladovú položku.

Šéfa rezortu hospodárstva sa v stredu 27. októbra opozícia pokúšala odvolať z funkcie, návrh však napokon neprešiel, keďže ho podporilo iba 50 poslancov, 84 poslancov bolo proti a jeden sa zdržal. Podľa Smeru-SD tým koalícia „dáva jasne najavo, že vláda sa rozhodla vydať občanov a firmy vlčím podmienkam voľného trhu“.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Piatok 2. jún 2023

horoskopy na dnes piatok 2 jun 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Piatok 2. jún 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Bez vetra sa listy nehýbu, hovorí sa o historkách, ktoré sú plné rozporov, ale tebe servírujú ako pravdivé a skutočné udalosti. Že čosi pravdy na veciach môže byť, nemožno vylúčiť.

Býk 21.4. - 21.5.

Neplánujete si na dnes priveľa povinností? Postihne vás ťažkopádnosť a ak sa pustíte do viacerých prác, zostane vám väčšina na zajtra.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Pocítite dôsledky zmien, o ktoré ste sa sami pričinili. Chceli by ste niektoré obísť? Nemusí vám to vyjsť, lebo budete stredobodom pozornosti.

Rak 22.6. - 22.7.

Pokojne môžete poľaviť, nehrozia vám žiadne straty. Ak uvoľníte priestor pre prácu niekomu druhému, získate čas pre vaše záľuby. Už ste ich dlho zanedbávali.


Všetky Horoskopy pre Piatok 2. jún 2023




Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?


Počasie